şükela:  tümü | bugün soru sor
  • asgari ücretle kirada oturup çocuk okutabilen insandır kanımca.
  • bugün itibariyle messenger'ı da kaldırmıştır. bakalım nereye kadar dayanabilecek.

edit: messenger'ın lite'ı varmış ya la.
  • instagram, twitter, facebook ve messanger kullanmıyordur. ha 32 gb hafızalı telefonu olursa kullanır mı? sanmıyorum.
  • üstüne bir de uygulamaları yarım yamalak sd karta taşıyan sony xperia z3 gibi bir telefon kullanıyorsa kafayı sıyırır.
    neyse yine telefonu ilk aldığımda uygulamaları taşımak hiç mümkün değildi, sonradan güncellemesi geldi. buna da şükür.
  • sony xperia z2 ile dahil olduğum grup. yıllardır kahrımı çekiyor bir of demedi. evlattan hayırlı telefon.
  • çoğunlukla iphone 5s, iphone 6s sahibi insanlar. "android kullanamıyorum, çok takılıyor" derler. evet telefona yükleyebildiğin en fazla 10-15 uygulama ile iphone'un baya stabil kalıyordur.
  • facebook ya da messenger kullanmayacak kadar akıllıdır (kimi ne zaman aradığımın kaydını tutan bir uygulamayı ne yapayım), telefonu ayrıca oyun için kullanmıyordur. instagram da kullanmaktadır, iki fotoğraf uygulaması (lightroom ve snapseed), spotify, ve sahip olduğu görüntüleme cihazlarının uygulamaları (dji go, canon camera connect, ve go pro), whatsapp, telegram, ve üç ayrı banka uygulaması yüklüdür. hala da 1.5 gb boş yer var, neyin kafasındasınız arkadaş.
  • 5 yıldır kullandığım taş gibi telefondur. ekranında çizik dahi yoktur. tek falsoyu batarya konusunda yaşadım. onu da aynı telefonun çıkma bataryasını buldum öyle aştım.

not: cimri değil tutumlu derler.

not 2: 5.5" spor.
  • galiba bu benim. telefonumda 1300 tane fotoğraf ve diğer uygulamaları kullanıyorum.