şükela:  tümü | bugün soru sor
  • online alisverisin kopegi olmustur.
  • ofis canlısıdır
  • aynı zamanda son kullanma tarihi ve güvenlik kodunu da bilen tiptir.
  • aile bireylerimin tc kimlik nolari, kendi kimligimin seri nosu gibi bilimum seyle birlikte tanim haric uydugum baslik. bir seyleri ezberlemek icin kullanildigi alanlarin kopegi olma mecburiyeti yok sayin yazar. bu basligi acmak icin girdigin sozluk sifreni ezbere biliyorsun diye sana eksinin kopegi diyor muyuz ?
  • siz online alışverişin köpeği olmuş diyen itlere ne bakıyorsunuz. benim gibi her hafta en az 2 defa otobüs ya da uçak bileti almak zorundaysanız otomatik ezberliyorsunuz
  • dahil olanlarin bir bolumunun, plaza calisani beyaz yaka koleler oldugu grup.
    daralip bunalip alisveris sitelerine dadana dadana, o kart numarasini her turlu ezberler.
  • kredi kartını çok kullanan tiptir.
  • sürekli online alışveriş yapan kapitalist oyunlara harfiyen uyan tiptir. tüketim toplumundan kendine hak ettiği yeri almış tiptir. afiyetler olsundur
  • yaklaşık 2 yıldır online alışveriş (trendyol, markofoni, vb.) yapmıyorum; ama moda sahnesi, zorlu psm, biletix gibi yerlerden bilet aldıkça artık aralarında bulunduğum güruh. bazen kredi kartını çıkaramayacağınız yerler oluyor ya da cüzdanı almadığınız; fakat bir şeyler almanız gereken durumlar... bu durumda ezberlemiş olmak büyük kolaylık sağlıyor.
  • bir online alışveriş sitesinde çalışıyorum. bunun getirisi olarak rahatlıkla ihtiyaçlarımı internet üzerinden karşılayıp zamandan tasarruf ediyorum. ayrıca bazı online eğitimleri, konser ve tiyatro biletlerimi, kitaplarımı, kısaca alabileceğim herşeyi internet üzerinden alıyorum. kredi kartı numaramı ezbere biliyor olmam beni kapitalizmin kölesi yapmıyor. yine saçma bir genelleme olmuş.