• iranlı topçu haydari yok yere rakı arzulatmıştır şu saatte bünyeme. yedeklerde de humus varmış bak. lan olm lan.
  • iran milli takımında moraller yüksek "asıl önemli olan öbür dünya kupası" - zaytung.
  • şuan maçı 20 iranliyla beraber izleyerek karara vardim ki halkin futboldan zerre anladığı yok, dk'ya nasil kalmışlar anlamak güç. adamlar kalpten olecekler. iran daha rakip sahayi 1 cm geçtiğinde bir çığlık, bir kıyamet. allah sabır versin.
  • dünya kupasına tepki olarak düzenlenmiştir.
  • deveye sorsalar maçın sonucunu, kafasını kuma gömerdi.
  • elli ikinci dk itibariyle en sıkıcı maçtır. gerçi kendi ligimizde üstüne para verip daha rezillerini izliyoruz.
  • bir dünya kupası zevkimiz vardı, o zevkimizin içine eden maç. koyacaksın böyle maçı sabah 5'e. koşup dursun mallar.
  • buram buram şike, al gülüm ver gülüm kokan maç.

hayır abi, ben bu kadar yeteneksizliği başka türlü kabul edemem yani. böyle koşmamalar...yavaş hareketler...ayağına gelen topa abanmalar...toptan kaçmalar...

0.5* üstüne, el bebek gül bebek büyüttüğüm* 200 lira'yı basan parmaklarımı sikim. şuraya şu entry'i girecek, bu jargonla konuşacak adam mıydım oğlum ben. ama nijerya beni çok üzdü. maçın sonunda böyle sinirden gözlerim doldu. ırıspı çocukları.
  • turnuvada su ana kadar izledigim en kalitesiz ve zevksiz mac. iki takim da kazmaligin kitabini yazdi ilk yari itibariyle. bir tane bilegi yumusak ayagina hakim adam yok sahada. resmen kor dovusu, iki takim da ittire kaktira rakip yari sahaya gitmeye calisiyor. baya kotu mac.
hesabın var mı? giriş yap