• yalova mitingini seyredenlerin seyretmesine gerek olmadığını söylemiş birisi.

beykoz'un en önemli sorunu olan imar konusu ile başladı mitinge. insanda dinlediğini anlayacak kapasite olmalı tabi. beykozlular anladı anlayacağını.
  • laiklik elden gidiyeaah amca da orada olacak mı?
  • “23 haziran’daki mitinge herkes formasıyla gelsin kardeşliğe oradan bu şekilde başlayacağız “
    birleştirme çabalarıyla gönüller’e taht kürüyor yürü be
    ezeli rakipleri yanyana gördüğü için söyledi bunu
  • başkan’ın üsküdardan yine korku saldığı mitingdir.

“ üsküdar’dan evinin önünden sesleniyorum azıcık yüreğin varsa tv de karşıma çık”
  • zamanlaması yanlış miting grubu. bayramda istanbul boşalır. onun yerine sivas mitingi yapsa daha fazla istanbul oyu kazanırdı.
  • üsküdar mitingini en önden takip ettim. hatta kafasında şapkayla sürekli fotoğraf çeken dingil kim dediyseniz o bendim evet.

miting üsküdar adına gerçekten harikaydı. son referandumda hayır ucu ucuna çıkmıştı. o oyların korunduğunu hatta daha da üstüne çıktığını çok rahat görebildim.

tanım: 13. cumhurbaşkanımızın enfes üsküdar mitingi.
  • beykoz'da başladı.

--- spoiler ---

ben seçilmeden icraata başladım. ben söyledim, ohal'i kaldıracağım demeye başladı.
    --- spoiler ---
  • youtube uzerinden takip ediyorum...sancaktepe neymiş öyle ya....inanılmaz bir coşku var...
  • herkesin 3 kişiyi ikna etmesi gerektiğini tekrar dile getirdiği muhteşem kalabalıkla geçen üsküdar mitingi.

sanırım ben bugüne kadar en az 10 akp' li ikna ettim....zaten onlar da ince' ye hak verneye başladılar... dip dalga gümbür gümbür geliyor...
  • metin, ali, feyyaz'dan bu yana ilk kez beşiktaş forması aldırtacaksın bana.
hesabın var mı? giriş yap