şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • lütfi kırdar kongre merkezinde saat 21.00'da herhangi bir televizyon kanalına bağlı olmadan yapılacak yayındır.

tüm kanallar ortak yayın yapacak, yayının moderatörü ismail küçükkaya.

didem arslan yılmaz varken, zırt pırt söz kesen gereksiz yorumlar yapan ismail küçükkaya talihsiz bir seçim olmuş.
  • enteresan bir son dakika gelişmesidir.
    binali yıldırım ve ekrem imamoğlu 16 haziran’da tüm kanalların yayımlamasıyla bir araya gelecekler. ismail küçükkaya insana ne güven veriyor ne de çok fazla olumsuz bir etki bırakıyor. sanırım her şeyi yayında göreceğiz.

edit: @engineerofthefamily isimli yazarın uyarmasıyla çeşitli linkleri ekliyorum.

sözcü
    habertürk
    ntv
    cumhuriyet

edit2: @lukwich17 bahsetti. (bkz: golcukte 14 yasindaki kiza cinsel istismar)

edit3: imla.
  • ismail küçükkaya çok büyük bir hatadır.

uğur dündar'ın kabul etmeme nedeni zaten bu oyuna gelmemekti ama bizim iso'yu getirmişler oyuna.
  • tüm kanallarda ortak yayımlanacak olan yayın.
  • yine ne yaptılar ne ettiler muhalif bir kesimden moderatör ayarladılar.

neyse fark etmez neticede (bkz: her şey çok güzel olacak)
  • türkiye tarihinin en yüksek reytingini alacak program.
  • enteresan bir moderatör tercihi olmuş.daha tecrübeli bir gazeteci beklerdim.ismail küçükkaya'nın sabah haberleri programı yapan düşük profilli gazeteci imajı var gözümde.yine kendilerine en çok benzeyen gazeteciyi seçmişler. *
  • muhtemelen türkiye'nin son dönemde en çok izlenen canlı oturum yayını olacaktır. tahmin yürütmeye gerek yok, şeffaf olsun, samimi olsun, istanbul konuşulsun. ağaç, sokak, yol, ispark, ulaşım, ticaret, işletme, yaşam, sanat, etkinlik, özgürlük, güvenlik, refah, eğitim, dönüşüm, gelişim, devinim, kalite gibi detayların hedeflerin konuşulduğu bir yayın olsun.

10 gb internet bedavaymış, ispark 1 saat ücretsizmiş gibi, vatandaşın ağzına yıllardır bir parmak bal çalan vaatler değil, gerçekten çözümler üretilsin.

mesela bir örneğini ben vereyim:

deyin ki, halk isterse o gökdelenlerdeki dairelerin rayiç bedellerini sahiplerine verip(yapacak bir şey yok), anasını bile s...er, yerle bir edip yeşil alana dönüştürürüz. bu şehrin yapıma değil yıkıma ihtiyacı var zira. beton yıkımına...

öte yandan ismail küçükkaya yine bir adayın cümlesinin ardından diğer adaya dönüp şota'nın tercümanı gibi izahta bulunursa sahiden gülümsetir.

bakalım nasıl olacak?

olacak demişken... her şey çok güzel olacak.
  • rezinizi sikim bilgi paylaşın.

edit:rez yazanlar ortadan kaybolacağı için bu entry anlamını yitirecektir.

ismail küçükkaya seçimi akp'nin mağdur taraf olmak için yaptığı bir algı stratejisidir.
  • ugur dundar ile magdur edebiyati yapilma ihtimalini dusunmustum ama simdi iyice kesinlesti. cok dikkali olunmasi gereken karsilasma.