şükela:  tümü | bugün soru sor
  • lefter’den sonraki en büyük efsanemiz alex de souza’nın tribünden izleyeceği maç.

http://skor.sozcu.com.tr/…istanbula-geliyor-699690/

şuan alınabilecek en ucuz bilet 150 tl iken en pahalı bilet 2400 tl.

fenerbahçemiz halen alex sayesinde kazanıyor. efsane dediğin böyle olur. şimdi aziz düşünsün.

edit: bilet alımı için yönlendirilen siteyi ben de ilk defa duyuyorum. işlem yapmadan önce araştırılmasını öneririm
  • bunun biletleri nerede satılmaktadır bi bilen yeşillendirsin lütfen. yoksa aylar önce biletleri bitti de benim mi haberim yok?

edit : şöyle yanyana en az 3 en fazla 6 bilet gibi bir imkan varsa talibim.
  • fenerbahçe efsanesi alex de souza’nın da izleyeceği basketbol euroleague karşılaşmasıdır.
  • 16 mart 2018 cuma günü saat 20:45'de başlayacak maç.

bu maçın kazanılması durumda fenerbahçe doğuş ciddi anlamda liderlik için iddalı konuma gelecektir.
  • fener'in 18, cska'nın 20 galibiyeti bulunuyor. fener 4 maçtır, cska 3 maçtır yenilmiyor. fener'in 2. devrede 1, cska'nın 2 yenilgisi bulunuyor. fener ilk maçı deplasmanda uzatmalarda 2 sayı farkla kazandı. 2 takımda da sakat oyuncu bulunmuyor. büyük ihtimalle 2 takımı bir kez daha finalde veya yarıfinalde izleyecegiz. cska'nın zorlu fikstürü bulunuyor (fener, oly, zalgiris, crvena zvezda ve khimki). fener 5 maçını da kazanırsa, ligi en kötü ihtimalle 2. bitirecek.
  • biletler henüz çıkmadı ancak çıkacaksa mobilet.com'da çıkacaktır. bu sene bütün resmi biletler bu site üzerinden satıldı.

stubhub, yesbilet gibi siteler görüyorsanız bunlar karaborsadır, itibar etmeyiniz.
  • (bkz: mobilet)’in biletlerin ucunu gösterip, satışına izin vermediği maç. f5 tuşunu aşındırmaya devam.
  • uğruna taraftar kart aldım ama bilet tükendi yazıyor aq, sistem bozuk deyin nolur !!
  • 10'un da onurlandıracağı kritik avrupa derbimiz.kazanırsak normal sezonu 1. sırada bitirme fırsatına sahip olacağız,şayet kaybedersek maksimum 3-4 civarında sıralamada olacağız.play-off zaten cepte.
    kanaryama başarılar diliyorum.
    edit:imla
  • 3 haftadır bilet satışa çıktı çıkacak diye mobilet app'ı günde 10 kez kontrol ettiğim maç. diğer euroleague maçları haftalar önce satışa çıkmışken cska maçı bugün ön satışa çıktı ve tüm biletler saatler içinde tükendi! genel satışa tek bilet bile bırakılmadı!!! inanılmaz, böyle saçmalık ancak türkiye'de olur! seçim yatırımı olarak dernek başkanları ve ekürilerine mi ayırdınız biletleri yoksa ey kulüp???