• lefter’den sonraki en büyük efsanemiz alex de souza’nın tribünden izleyeceği maç.

http://skor.sozcu.com.tr/…istanbula-geliyor-699690/

şuan alınabilecek en ucuz bilet 150 tl iken en pahalı bilet 2400 tl.

fenerbahçemiz halen alex sayesinde kazanıyor. efsane dediğin böyle olur. şimdi aziz düşünsün.

edit: bilet alımı için yönlendirilen siteyi ben de ilk defa duyuyorum. işlem yapmadan önce araştırılmasını öneririm
  • bunun biletleri nerede satılmaktadır bi bilen yeşillendirsin lütfen. yoksa aylar önce biletleri bitti de benim mi haberim yok?

edit : şöyle yanyana en az 3 en fazla 6 bilet gibi bir imkan varsa talibim.
  • fenerbahçe efsanesi alex de souza’nın da izleyeceği basketbol euroleague karşılaşmasıdır.
  • 16 mart 2018 cuma günü saat 20:45'de başlayacak maç.

bu maçın kazanılması durumda fenerbahçe doğuş ciddi anlamda liderlik için iddalı konuma gelecektir.
  • fener'in 18, cska'nın 20 galibiyeti bulunuyor. fener 4 maçtır, cska 3 maçtır yenilmiyor. fener'in 2. devrede 1, cska'nın 2 yenilgisi bulunuyor. fener ilk maçı deplasmanda uzatmalarda 2 sayı farkla kazandı. 2 takımda da sakat oyuncu bulunmuyor. büyük ihtimalle 2 takımı bir kez daha finalde veya yarıfinalde izleyecegiz. cska'nın zorlu fikstürü bulunuyor (fener, oly, zalgiris, crvena zvezda ve khimki). fener 5 maçını da kazanırsa, ligi en kötü ihtimalle 2. bitirecek.
  • alex de souza maçı canlı olarak izleyeceği maç salonun hınça hınç dolu olucağı maçtan çok alex için gelecek taraftar.
  • euroleague derbisidir. tabiki takimimiz fenerbahçe kazanacak.
  • biletler henüz çıkmadı ancak çıkacaksa mobilet.com'da çıkacaktır. bu sene bütün resmi biletler bu site üzerinden satıldı.

stubhub, yesbilet gibi siteler görüyorsanız bunlar karaborsadır, itibar etmeyiniz.
  • (bkz: mobilet)’in biletlerin ucunu gösterip, satışına izin vermediği maç. f5 tuşunu aşındırmaya devam.
  • 10'un da onurlandıracağı kritik avrupa derbimiz.kazanırsak normal sezonu 1. sırada bitirme fırsatına sahip olacağız,şayet kaybedersek maksimum 3-4 civarında sıralamada olacağız.play-off zaten cepte.
    kanaryama başarılar diliyorum.
    edit:imla
hesabın var mı? giriş yap