şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş’ımızın aliağaspor ile oynayacağı maç.
  göztepe diye bir takım kalmadı bildiğimiz kadarıyla.
  göztepe taraftarı şerefliymiş, satılık şeref mi olur lan.
  yallah kümeye.
 • tamer tuna'nın yoğun bir ikilem yaşayacağı maç. ya geçen seneki gibi yatıp 8 yiyecek ya da küme düşecek. gülüyorum ilahi adalet.
 • 1 haftadır beşiktaş'ta kalıyorum ve üzerimde göztepe forması sweeti ile 1 haftadır çarşıda geziyorum.balıkçılar çarşısı olsun midye kokoreç yemek olsun gittiğim her mekanda beşiktaş taraftarı gayet güzel olumlu şeyler söylediler göztepe'miz için.bir kişi laf atıp yan dahi bakmadı..bazen takıldılar midye ne kadar sorusuna 1 lira ama göztepe'lilere 2 lira veya göztepe inşallah ligde kalır,göztepe gibi takımlar düşssün istemeyiz,tamer hocayı hemen kaptınız vs.. gibi gayet düzgün efendi şakalaşmarda bulunduk...

  diyeceğim şu ki burda ortamı germeye çalışan hayatında bir kere beşiktaş'a inönüye gitmemiş televizyon taraftarı olan sözde beşiktaş'lı su katılmamış orospu çocuklarına aldırış etmeyin ben bizzat yerinden bildiriyorum gerçek beşiktaş taraftarı özellikle çarşı gerçektende efendiymiş..takdir ettim..

  hakedenin kazanmasını dilerim.beşiktaş karşısında alacagımız 1 puan bile bizim için hayati öneme sahip..

  haydi bastır şanlı göztepe'm!

  edit: beşiktaş çarşısından 10 kokoreç ve midyeciyi izmir'e davet etmek isterim bugun ki maç ne olur bilemem ama midye ve kokoreçte gerçekten izmir döver..abi baharatlı midye domatesli kokoreçmi olur allasen.gelin bi ısmarlayımda midye kokoreç görün.
  edit 2: su katilmamis tayfadan olanlar yesillendirmeye baslamislar mesaj kutusunu..
 • göztepe'miz için zor bir karşılaşma olacak. umarım saçma sapan hatalar ile mağlubiyet almayız ama açıkçası benim bu maçtan beklentim beraberlik.

  birde şu aklı sıra aliağa diyerek göztepe ile dalga geçmeye çalışan dalga motorlar. sizin gibi değiliz biz, sevdiğimiz takımın sadece başarı için destekçisi değiliz . sizler gibi mağlubiyet sonrasında seri şekilde girilerimizi silmiyoruz. dalga geçilecek o kadar çok durumunuz varken boş yapmayın hiç.
 • hayatında ilk defa gideceği maç için ununu eleyip gözleme yapmış iki takımın maçını seçenleri bize göstermiş maç.

  oğlum git beşiktaş sahilde otur güvercinlere yem at daha zevkli zaman geçirirsin.
 • iyi bir beşiktaşlı, öğrenci ve tercihen yeni statta henüz maç izlememiş bir arkadaşa bugünkü göztepe maçı için kombinemi (vip) ücretsiz transer edeceğim.

  not: ikincilik mücadelesinde çok önemli maçtır.

  öğrenci bir arkadaşa devredildi.
 • $ gune$inin orta kafa gol taktigiyle cikacagi 2934829482983123. mac.

  cok gizli taktigi sizler icin ogrendim; quarejma bi taraftan lens bir taraftan bam gum orta yapacaklar ondan sonra golu rakibin cikarken kaptirdigi bir toptan atip 5 dk sonra karius'un yumurtlamasiyla kanser olacagiz.

  sasirt beni $enol.
 • kagawa ve ljacic 11. hele şükür.
 • şenol güneş'in muhteşem kadro çıkardığı maçtır. quaresma ve lens arasında quaresma tercih etmiş lens'i tercih etse olağanüstü diyebilirdim bu kadroya. belki bir ihtimal lens'in bitiricilikte aşırı yetersizliği de bu tercihi yapmasinda etkili olmuştur. ama kagawa ve ljajic'i birlikte izlemek muhteşem olacak diye düşünüyorum. hadi bakalım.
 • hücum odaklı bir 11 sahada olacak, sonucu bilemem ama güzel bir maç izleyeceğiz.