şükela:  tümü | bugün
 • haliç kongre merkezinde yeniden doğuş operasını izlemeye giden binali yıldırım'ın protesto edilmesi olayı.

  https://odatv.com/vid_video.php?id=8g655

  edit: bırakın bu ota boka "konsolide ediyorsunuz adamları" geyiğini. gayet seviyeli bir protesto sonrası hemen konsolide olacak akp'li zaten bahaneye bakıyordur sittin sene başka kimseye oy vermez. sesiniz çıksın biraz, asıl yıllardır sesinizi çıkartmayıp köşeye pustuğunuz için 17 yıldır tepemize çöküyor bu adamlar.
 • mustafa kemal'in askerleriyiz sloganıyla devam eden protesto
  https://twitter.com/…tatus/1129117920997584896?s=19
 • bu tip protestolar akp seçmenini konsolide etmekten başka bir işe yaramaz. sanırım korkulan oluyor. ekrem imamoğlu'nun kampanyası git gide muharrem ince'nin kampanyasına dönüşüyor. muharrem ince'nin kampanyası da " tamam" sloganıyla başlamıştı. ardından erdoğan'a laf yetiştirmekle devam etmiş ve görkemli mitinglerle adeta cumhuriyet mitingleri havasına bürünmüştü. ve böylece akp seçmeni konsolide olmakta zorlanmamış ve seçim ilk turda bitmişti.

  şimdi bakıyoruz "her şey çok güzel olacak" diye bir slogan ortaya çıktı. ardından imamoğlu karşı tarafla inceden inceden polemiğe girmeye başladı. belki görkemli mitingler yok ama onun yerine bu tip protestolar var. allah bilir yakında diploma nerde diye de sorulmaya başlanır. anlaşılan o ki daha bir yıl önceki seçimlerden bile ders çıkarılmamış. eğer bu iş böyle devam edecekse chp'ye şimdiden geçmiş olsun diyebiliriz. bunun adı mağduriyeti mağruriyete çevirirek kaybetmektir. boykotçu muhalifler nasıl ki her gün zillet ittifakı denilmesine bozulup sandığa gitmeye karar verdiler işte 31 martta sandığa gitmeyen akp seçmeni de bu tip protestolara kızıp 23 haziranda sandığa gidecekler.
 • yapanlara helal olsun dediğimdir.

  binali, sudan çıkmış balığa dönmüştür herhalde.
 • reis bunun altında kalmaz
  (bkz: orayı yıkarlar)
 • „magdur ediyorsunuz“ sonra da secimleri niye kaybettik diyorsunuz? bilmiyor musunuz ki, bizim halk böyle olaylari gördükce, „magdur“ olan tarafa daha cok yöneliyor. hala cözemediniz bizim milleti.
 • bıkmadınız şu ne olursa akp'nin yararına olurcular bıkmadınız mübarek. osursak aman dikkatli osuralım ki diğer tarafa yararı olmasın diyecekler nerdeyse. abartmayın arkadaşım şunları gereksiz tolerans göstermeyin tepkinizi koyun yahu, bu nedir her zaman her yerde defans. böyle yapa yapa adamlar 17 yıldır ağ kurdular beğenmedikleri seçimi iptal ettiriyorlar cılkını çıkarıyorlar.
 • gayet normal bir durumdur. bir tarafta elinden mazbatası alınmış bir adam var, hala diğer taraf protesto edildi, mağdur olacak diyenler var. valla delirtirsiniz adamı, gayet sade naif bir şekilde protesto edilmiş binali bey, ne var bunda kardeşim, boş siyasi analizlerinizi kendinize saklayın.
 • atatürk düşmanı kadir'in cenazesinde cirit atan partinin adayına gösterilmiş demokratik tepkidir.
 • binali'nin suçudur. o insanların kültürünün binde birine bile sahip misin de türkiye'nin laik kesiminden oy istiyorsun? senin yerin vakıf, cemaat, türbe falan olmalı. seni destekleyecek kesim onlar. operaya gitmiş amk.