şükela:  tümü | bugün
  • sosyal medya uzmanı unvanlı birinin konuk edilerek yapılan haber. şu an verilmekte, ekşi sözlük için özgürlük adı altında kutsal değerlere saldıran yapı diyor. ve olayı köpürtmek için dine ve peygambere de saldıran bir yapı dedi.
    sanırım ekşinin ipini çekme çalışması içindeler dünkü hashtag bahane edilerek yapılan haber konuk alınarak linçe dönüyor.
    konuk doç dr levent eraslan.
    kaynak isteyen olursa şu an canlı yayında.

sağolsun @buyuyup buyuk adam olacaktim bulup link eklemiş ben de buraya koyayım

https://streamable.com/7d9f8
  • sözlüğün kalitesizleşmesinin neticesidir.
    yıllarca şu sözlükte ana, avrad, din, peygamber, allah, kitap bırakmadılar ifade özgürlüğü kisvesi altında. herkes kendinden olmayanın amınakoyma derdinde, böyle ifade özgürlüğü olmaz. karşındakine hakaret etmeden, seninle aynı görüşe sahip olmayana sövmeden ifade özgürlüğünü icra edebilseydin sözlük bu hale gelmezdi sayın amınakoduğum.
    hoş bu neslin kimi örnek aldığı malum, diyecek bir şey yok.
  • cok dogru bir haberdir.

ben bunlarin basiniza gelecegini defalarca soyledim.

terore propaganda icin alan saglama nedeni ile goz altilar yakindir.

ssg bosuna birakip kacmadi...
  • (bkz: #90139770)
  • bir özel kanalın ortaya çıkan rüzgardan az biraz yol alma çabasıdır. merak etmeyin sözlük kapanmaz bir güne de konu unutulur. türkiye'de rezil olmak kimseye nasip olmamış ekşi sözlüğe mi nasip olacak ? hayalperest olmayın bu kadar...
  • türkiye’de linç kültürü artık korkutucu seviyelere gelmesi olayıdır. millet tek başlık için hepimizi terörist ilan edecek az kaldı, birde yapılanma falan demişler şaka gibi. öte yandan türkiye’de senden olmayanı dışla, senden değilse saldır akımıda korkutucu seviyelere çıktı. cidden dehşet içinde izliyorum.
  • kutsal değerlere saldırı var çok doğru bizzat şahit oldum bunlara. ve bunun için sözlük yönetimi hiçbir şey yapmadı.