şükela:  tümü | bugün
  • bu gece bizim saatimizle 04.00'da oynanacak play off müsabakasıdır. başlığının olmaması ilginç. sanırım fetöcüyle ilgili bir şey. neyse.

218 sayı bareminin aşılıp golden state'in 10 civarı bir farkla kazanacağı bir maç bekliyorum.

stephen curry 43.5,
    seth curry ise 8.5 toplam sayı ribaund asist üzerinde skor katkısı verir.

yatırım tavsiyesi değildir.

edit: farkta yanıldım fakat toplam sayı ve oyuncu tahminleri beklediğim gibi oldu.
  • şu linkten hd olarak izlenebilen maç.
    http://www.streameast.live/nba1.php
  • yine tarihi hatalı açılmış olan maç. neyse blazers in hazır kevin durant yokken kazanıp seride avantajlı konuma geçmek için son şansı ama ilk maçta yedikleri farka bakılırsa işleri zor görünüyor. şu anda ilk çeyrek bitimine 3.32 kala skor 18-22 gidiyor. gsw de fena başlamadı ve serinin 2-0 a geleceğine inanıyorum.

yine de gönül finallerde farklı bir takım görmek ister tabii...
  • kanter cok cok kotu oynuyor. oruc bozdu fetocuyu
  • curry'nin yine yeniden gevşek gevşek dişliğini çiğneyerek miğdeleri bulandırdığı maç.
  • ilk periyodu 31-29 portland üstünlüğüyle bitmiş olan maç.
  • ilk çeyrek 29-31 bitti. şimdilik kafa kafaya gidiyor ama damian lillard ın sayısı yok, enes kansızıyla beraber kötü başladılar. ikinci çeyrekte açılmazlarsa gsw farkı açabilir. savunma tarafında da gsw biraz daha iyi görünüyor.

curry 12, klay 7, green 6 ve rakipte aminu 9, mccollum-harkless 8 er sayıdalar.
  • ilk yarı 65-50 portland üstünlüğüyle sona erdi. stephen curry baya kötü oynuyor veya bana öyle geldi.
  • portland'ın ilk yarıyı 15 sayı önde kapattığı maç.

ilk yarı sonu itibariyle portland'da cj mccollum 16, gsw'de stephen curry 19 sayıda.
  • portland'ın diri defansı golden state'i kilitledi. portland'da oyuncuların eli çok sıcak, attıkları giriyor, aminu umar hariç. gsw'da ise oyuncuların şut özgüvenleri düştü. o yüzden curry bile gerek kendisine yapılan yakın defans etkisiyle, gerek skor dezavantajının getirdiği baskı ile dışarıdan şut çekemiyor. eğer ikinci yarı da bu psikoloji ellerini titretmeye devam ederse maçı portland alabilir. fakat gsw'nin öyle bir şutör potansiyeli var ki, eğer bir seri yakalayıp özgüvenlerini geri elde ederlerse maçı döndürebilirler de. ilginç bir maç.
43 entry daha