şükela:  tümü | bugün
 • tarafıma yaşatılmış olan rezalettir.

  istanbul havaalanı’ndan brüksel’e saat 11:35’te olan uçağımın iptal edildiğini pasaport kontrolünden geçtikten sonra kısa mesaj yoluyla öğrendim. bunun üzerine çağrı merkezini aradım. çağrı merkezindeki görevli uçuşun iptal edildiğini; ancak beni 15:30’daki uçağa alabileceğini söyledi. başka çarem olmadığından ve akşam 19:30’da brüksel’de toplantım olduğundan kabul ettim.

  çağrı merkezindeki görevli aynı zamanda tekrar pasaport kontrolünden geçmem gerektiğini ifade etti. bu bana saçma geldiği için thy destek noktasına bu hususu sormak için gittim. orada ise bana uçuşun aslında iptal olmadığı, daha büyük bir uçakla değiştirildiği ve bu uçakta yer olduğunu ve dolayısıyla beni bu uçağa alabilecekleri söylendi. nitekim yeni bir uçuş numarası ile 11:35 uçağı için bilet düzenlendi. ne var ki kapıya gittiğimde uçağa-bilet düzenlenmiş olmasına rağmen-alınmadım.

  bunun üzerine başka bir destek masasına gittim (daha önce gittiğim çok uzakta kalmıştı). burada bana 15:30’daki uçakta göründüğüm; ancak fark ödeyerek 11:35’e geçebileceğim belirtildi. fark ödemeye razı olup bilet işlemleri masasına gittiğimde ise 11:35 uçağına ilişkin işlemlerin kapandığı, bu uçağa ilişkin işlem yapılamayacağı belirtildi.

  sonuç olarak, 11:35’de uçacakken çağrı merkezindeki görevli yüzünden durduk yere 4 saat sonraki uçuşa aktarılmış oldum.
 • olsun vardır bir hayır.
 • (bkz: ota boka rezalet başlığı açmak)

  oh iyi bari brüksel' de olan toplantına yetişmişsin yazar kardeş. ya o toplantıya yetişemeseydin sözlük olarak ne hallerde olurduk, haberin var mı?

  toplantın nasıldı? iyi geçti mi?
 • yer görevlilerinin birbirinden ve yer operasyonundan haberinin olmadığını gösteren rezalettir. gerçekten tgs facia.
 • sözlükte ota boka rezalet başlığı açıldığı düşünüldüğünde rezalet gibi rezalettir.

  başlığı açan yazardan yapacağım benzetme için özür diliyorum. iki davul arasında kalan köçek gibi bir oraya bir öbür tarafa koşturulmuş. en sonunda da 4 saat hava limanında bekletmeye mahkum edilmiştir.
 • gayet başlığı hak eden bir rezalet olmuş. deve güdücüler alenen taşak geçmişler vatandaşla. skytrax'in neden 1 yıldız düşürüp ryanair ve easyjet ile aynı seviyeye çektiği ortada.
 • fakir ezikleri yine rahatsız etmiş olan rezalet. adam resmen kıskançlıktan kudurmuş biri brüksel’e gidiyor diye. içinizdeki eziği bu kadar belli etmeyin.

  tanım: rezalet gibi rezalettir. yani bunu rezalet olarak kabul etmeyen nasıl bir hayat yaşıyor kendini sorgulaması lazım. puanım 10.
 • adam bu başlığa ota boka rezalet demeyin, yazmış ya.

  adamın yaşadığı rezaleti okurken benim içim sıkıldı lan. o küçük beyninize empati yeteneği kazandırın artık.

  rezalet gibi rezalettir.

  rezalet puanım 7/10.
 • tazminat hakkı doğuran rezalettir.
  söz konusu haklar için: http://web.shgm.gov.tr/…in/yolcu_haklari_brosur.pdf
 • rezalet için daha ne olması lazım ? bankoda sikip baygın halde pasaport kontrole mi götürsünler ?

  rezalet gibi rezalettir.