şükela:  tümü | bugün
  • telefonuma gelen sms'teki linke dokunduğum için faturasız hattımı anında faturalı hatta geçirip durumu anladıktan hemen sonra tüm müşteri hizmetleri konuşmalarına rağmen iptal etmeyen üstüne devletin kestiği senelik telsiz vergisinide ekleyen dolandırıcılık.

anneniz babanız ,dedeniz nineniz hepsinde akıllı telefon var ve bunlardan bazıları gelen msjları detaylı şekilde okuyamıyor böyle bir mesaj görünce telefonda dokunmatik olduğundan hepside o linke dokunabilir ve hepsinin başına bu olay gelebilir.

dikkat edin dolandırıyorlar..

olay 3 gün önce başıma geldi ısrarla faturasız hatta geçişimi sağlamadılar 2 gün içinde aranacağımı söylemelerine rağmen aranmadım ,bugün ben aradım konuştum 1 aydan önce faturalı hattan çıkamayacağımı üstüne birde 27 küsür lira telsiz vergisi ödeyeceğimi söylediler.

27 tl x dolandırılan abone sayısı , çok para çok.
  • bunu bütün operatörler yapıyor lanet olsun.

telefonda durduk yere ekranda bir promt açılıyor, ben de farklı bir şeyle meşgul olduğum için tamama basıyorum.bilmem ne bilmem ne hattınıza tanımlanmıştır yazısı beliriyor.gel de kafayı yeme.
    maalesef bu tür konularla ilgilenen bir meclisimiz yok.teknoloji bakanı ne yapıyor bilmiyorum hatta bu frimaların sahiplerinin akrabası dahi olabilir.

tanım:
    ne demişler, bana bir banka ver sana dünyayı soyayım.hah işte bu da aynı hesap.bana bir operatör ver sana türkiye'yi dolandırayım.
  • vodafone bu çakallıkları, kurulduğu ingiltere'de yapsaydı, muhtemelen yüzlerce dava açılır ve milyonlarca pound cezaya çarptırılırdı.

türkiye adeta açık hava kerhanesine döndü. bütün markalar, siyasetçiler, esnaf bizimle cima etme peşinde.

rezalet puanım: 9/10
  • taahhüt süresi bitimine yakın arandığımda taahhütümü yenilemek istemememe rağmen benden habersiz yenileme yapan firmanın yapmış olduğu rezalettir.

rezalet puanım: 9/10. 1 puanı da gelen her linke tıklanmaması gerektiği için kırdım.