şükela:  tümü | bugün
 • hakan şükür sanıp silmiştir. ee ne de olsa kulübü öyle yapıyor.
 • allahına gurban gardaşım.
 • sadece 1 yılını galatasaray'a vermiş biri için fazla iddialı.

  tamam iyi golcüydü, parasının karşılığını kat kat verdi galatasaray'a, süper kupanın mimarlarından oldu. tamam da kardeş emre belözoğlu ne yapaydı fotodaki suratını çizdirmemek için?

  saçma buldum açıkçası, sanki bana bir takımın simgesi olmuş, sanki bir ryan giggs, sanki steven gerrard.

  en fazla oynadığın takımda 56 maça çıkmışsın jardelcim.

  https://www.transfermarkt.com.tr/…rein/spieler/3625

  bu da emre'nin kariyeri, neredeyse 4 katı.

  https://www.transfermarkt.com.tr/…rein/spieler/5782

  emre belözoğlu 40 yaşında hala üst lig performansıyla elinden geleni yapıyor. adam hala geçerli. adamın maçları cine 5'ten teleon'dan digiturk'ten bein sports'tan yayınlandı diyim ben sağa. karakterini ister beğenin ister beğenmeyin.

  iyidir hoştur, ama emre belözoğlu'na bu lafı atabilecek biri değil bence.

  not: takım tutmuyor.
 • aç kalmis, tukriyedeki fanatik çomarlardan biraz da ben faydalanip sakal alayim paylasimi.
 • takipçi kasma davranışı olsa gerek.
 • normaldir. futbol ruhununu en az türkiye kadar yaşan italya'da bile benzer durumlar yaşanır. emre türkiye futbol tarihinin iyilerinin arasında olabilir fakat saha "içindeki" toplum tarafından beğenilmemiş ve ahlaki anlamda sınıfta kalmıştır. emre'nin sadece futbolunu konuşup tüm çirkinliklerini kapatacak iki yüzlüleri arda ve melo başlıklarına da bekleriz. eğer o kadar samimiyseniz bu oyuncuları da översiniz.
 • beşiktaş'a geçen ahmet yıldırım ile okan buruk'u silmemiş geri zekalı.

  salak salak işlerdir.
 • ayakta alkışladığım paylaşımdır.

  adam türk kafasını 2 senede çok iyi anlamış. türklerin ne kadar boş beleş işe yaramaz laf salatası gaz bir millet olduğunu bu kadar isabetli anlaması dahiyane bir olay gerçekten.

  galatasaray kendisi dahil o karedeki hiçbir futbolcunun sikinde değil. belki bülent korkmaz ya da 1 kişinin daha biraz manevi bağlılığı vardır ama her şeyin sonunda hepsi profesyonel futbolcu ve sadece görevlerini yapıyorlar.

  edit: galatasaray fatih terim’in de sikinde değil. menfaati bi çatışsın görün bakalım yola kefeniyle çıkıp kefenin her tarafını milyon euro’larla dolduran fatih terim ne kadar galatasaraylı...

  donsuz aziz fenerbahçe için yaşıyorum diyordu, şu an stadının önünden bile geçmiyor. hah işte donsuz aziz ne kadar fenerbahçeliyse fatih terim de o kadar galatasaraylıdır.

  yani galatasaray ne fatih terim’in ne de başkasının sikinde değildir, bilin istedim.

  edit 2: yabancı ülkelerde böyle bir futbol anlayışı var mıdır merak ediyorum. avrupa’nın en kalitesiz futbol ligine sahibiz, ortaya konulan tek iş taraftarların sabahtan akşama kadar birbirini boklaması...

  kişiler konuşuluyor, hakemler konuşuluyor, siyaset konuşuluyor, entrikalar atatürk’ler her şey konuşuluyor, futbol konuşulmuyor ama...
 • kendisi de profesyonel olup profesyonellik gereği başka takımlara gidilebileceğini idrak edemeyen hanzonun yaptığı iş.

hesabın var mı? giriş yap