şükela:  tümü | bugün
  • rezalet rezalet rezalet. arıyorum kaç gündür her gün ilgilenip bir saat içinde geri döneceklerini söylüyorlar bana. 13 mayıs annler gününde çiçek için ücretini bir hafta evvelden "ödediğim" çiçekleri teslim etmedikleri halde teslim edildi gösterdiler. hala çiçekler gelmedi dört gündür parasını ödediğim çiçeği bekliyorum. maltepe altayçeşme'nin tedarikçisi kim bilmem ama rezalet
    çiçek sepeti denetleyemiyorsan yapma bu işi.

hala her gün bana kampanyalarımız diye mail atmayı biliyorsun.
    ***parasını ödediğim çiçeği teslim edildi gösterip hala teslim etmedin bile.
    oh ne güzel memleket. paramın üstüne oturun.
    ilgilenecez diyin ilgilenmeyin. döneceğiz diyin aramayın.

rezalet pazarlama, rezalet satış sonrası, rezalet satış takibi. teslim etmediğiniz çiçeği teslim ettik diyip işaretleyip getirmeyip parasını almak üstüne de dört gün geçmesine rağmen hala çiçeği beklemem ya da para iadesi beklemem böyle rezil bir firmada benim suçum sanırım.

(bkz: 13 mayis 2018 ciceksepeti rezaleti)

daha da bir sürü rezilliğe imza atmışsınız. az buz da değil 45 tl bir çiçeğe verdim. teslim etmeyip üstüne oturalım. özel gün geçsin, tüketici madur olsun. hala daha bir şey yapmayalım. anlayışınız bu, tebrikler. becerksizlik.

utanmadan gelmeyen çiçeğin teslim edildi maili smsi geliyor bir de yetmiyor hala kampanyalarımızdan haberdar mısınız diye her gün iki kere mail. sizin bu yetersizliğiniz epey ortada.

555562 şikayet numarasıyla ilgilenin artık, yeter!