167 entry daha
  • 2-0'dan olsa olsa 3-2 maç çevrilir, 5-2 ne abi dedirten maç.
    maçtan evvel bilet fiyatlarında görülmemiş bi uygulama yapan, amacı para kazanmaktan ziyade galatasaray'ı seyircisinden yoksun bırakmak olan bursaspor yönetimine çok iyi oldu. çıkarsın topunu oynarsın yenersin yenilirsin o ayrı fakat böyle bi yönetim anlayışıyla iki seneye süleyman hurmanın kayserispor'u gibi olursun kimse kurtaramaz seni.
  • bazı fenerli arkadaşları yine timsaha yatırmış maçtır. bunlar hakikaten lanetlilan adamlar her türlü timsaha yatıyorlar.dingiller timsaha yatmak için doğmuşlar. şunu unutmayın arefeyi gösterip bayramı göstermemek" deyimini türk futboluna galatasaray kazandırmıştır.
  • ekşi sözlüğe 23 nisan'ın geldiğini gösteren maç.
  • galatasaray'ın son haftalarda ortaya koyduğu kötü performansa rağmen bu maçta tur atlayacağımıza inanıyordum. ama ilk yarı 2 gol yedikten sonra umutlarım tükenmeye başlamışken, aslan sneijder sahneye çıktı ve enfes bir golle umutları yeşertti. zaten o golden sonra rüzgarı arkasına alan galatasaray 2. yarıya harika başladı ve devre boyunca çok iyi oynayarak maçı farklı kazandı. hakeden galatasaray turu atladı kısaca.
  • galatasaray'ın staddaki her taraftarı için 1,6666666666 gol attığı maç.

dünyanın en şanslı o 3 taraftarını kutlarım.
  • galatasaray - bursaspor ilk yarı taraftar sonucu : mancini istifa , yarın iş var be abi futbol bize para mı kazandırıyor

maç sonu taraftar sonucu : adım adım kupa şampiyonluğuna gidiyoruz en büyük cimbom :)))
    önceden bari maçın bitmesini bekiyordunuz sabri' niz mi kalmadı : ))))

not: alıntıdır.
  • çok entry sildiren ve birçok taraftarı göt etmiş olan maçtır. ne yalan söyleyeyim bir galatasaraylı olarak bu maçtan hiç ama hiç umudum yoktu. zaten maçı seyretmedim. bilmiyorum, seyredesim gelmedi. nasılsa ya berabere biter ya da yeniliriz ve kupadan eleniriz diyordum. belki de ters psikoloji yaparak birşeyler ummaya çalışıyordum. nitekim bunu daha önce çok kez yapmışlığım vardır. özellikle süper final denen saçmalığın uygulandığı senede.

velhasıl... sen görgüsüz gibi 800 liraya bilet fiyatı biçersen birileri gelir senin eline verir. hele hele kendini bir bok zanneden bursaspor'a tüm bunlara rağmen 2 maçta tam 11 gol atmak orgazmdan daha zevkli anlar olarak tarihe geçebilir. zaten bu maç tarihi bir maç olmuştur.

ayrıca 6 tane yediği maçın acısını çıkarmak isteyen bursaspor'a verilecek en güzel cevap deplasmanda 5 tane atmaktır. siz yatın kalkın sabri'nin son dakikada topu direkten döndü.

son olarak da 2-0 olduktan 3 3 3 diye bağıran bursa'nın çocuklarına da acımamak elde değil. 2 maçta 11 gol. oha. *

tanım da verelim tam olsun: ziraat türkiye kupası yarı final rövanş maçıdır.
  • bursasporun fiyati neden 800 tl yaptigini ispatladigi mac, a kalite rus ta boyle hizmet yok !
  • bursaspor'un ilk yarının son anlarında yediği gol ile verdiği maçtır.

sneijder koydu, kuzenime dedim ki "bu maç 2-4 ya da 2-5 biter. haberin olsun." tabi memleketin takımı, insan yediremese de kendine bursaspor hiç sikimde değil. futbolun realitesi de var üstelik.
18 entry daha
hesabın var mı? giriş yap