şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ilk yarısı 56-42 miami üstünlüğü ile sona eren karşılaşma.

  sixers 17 maçlık galibiyet serisi sırasında hiç başına gelmeyen, kötü yüzdeli üçlük atma, sorunu karşısında fena halde bocalamış durumda. sadece 2 üçlük isabeti bulabildiler ve yüzde 11 gibi isabet oranı ile üçlük atıyorlar. ikinci çeyrek miami savunmasına karşı hiç bir çözüm üretemediler ve çoğu serbest atış olmak üzere sadece 13 sayı atabildiler. bu sezon böyle bir çeyrek hiç yaşanmamıştı.

  simmons kaos anlarında takıma liderlik etmekten yoksun. miami'de ise wade 8/9 saha içi isabeti ile attığı 21 sayı ile playoff nasıl oynanır dersi veriyor. şayet spoelstra ilk maçta yaptığı wade'i kenarda unutup soğutma hatasına tekrar düşmediği sürece sixers'in geri dönmesi zor gözüküyor.

  ek: 113-103 miami galibiyeti ile sonuçlanan karşılaşma.
  son çeyrek sixers etkili bir oyunla bitime 4 dakika kala farkı 2'ye kadar indirmiş olsa ne yazık ki spoelstra wade'i bu sefer kenarda unutmadı.
  fark 2'ye inince oyuna giren wade, 30 saniye içerisinde önce top çalıp hızlı hücümdan farkı 4'e çıkardı. daha sonra da yaptığı asistle 6'ya getirip sixers'ın geri dönüşünün önüne geçti.
 • 76ers hücumda güzel top dağıtıyor, seyirci nba'deki en aktif seyircilerden biri, philedelphia oyuncularının heyecanı maçı zevkli hale getiriyor, fark 10 sayı, burdan maçı alırlar

  edit: alamadılar