şükela:  tümü | bugün
 • 12 nisan 2019 da trendyola link sipariş verdiğim hummel marka ayakkabıyı bugün teslim aldım. gelen ürünü görünce çok üzüldüm. gelen ürünün durumu aşağıda resimlerini paylaştığım şekildeydi. beyaz ayakkabı lekeler içerisinde, altı pis ve içi iğrenç durumdaydı.

  bu ayakkabıyı kontrol etmeden giymiş olsak ayağımızdan ne gibi hastalıklar kapabileceğimizi düşünmek bile istemiyorum. hijyen denen şeyden bi haberler.

  bir ürünü satarken nasıl bir kontrol sistemi gerçekleştiriyorlar bilmiyorum ama ben bir daha kesinlikle sipariş vermeyi düşünmüyorum.

  ayrıca sitesinde 129.95 tl yazdığı ayakkabının üzerindeki etiket 99.95 tl olarak geldi. bu da ayrı bir güzellik bence.

  https://eksiup.com/ad90bb3af635
  https://eksiup.com/0e3dad994375
  https://eksiup.com/c4ba2e884201
  https://eksiup.com/74d111288923
 • ben trendyol'un aliexpressteki 3 dolarlık ürünleri burada 90 liraya sattığını gördüğümden beri bildiğim markalar dışında bişey almayı tercih etmiyorum. markasını bilmediğim ama çok beğendiğim 2-3 kıyafeti de aldım, pazar malından hallice bişeyler geldi geri iade ettim. allahtan iade olayında insanı yormuyorlar.

  büyük ihtimalle mağazada denenen ayakkabıyı trendyola indirimli olarak satması için vermişler. iç tabanındaki fondoten lekesine benzer kir nasıl bir çorap yada ayaktan bulaşır bilemedim. ama fiyat geçerlilik tarihi 01.10.2018 olarak belirtilmiş. yani herşeye gelen zamla ayakkabının 130 tl olması normal.
 • trendyol'dan zamanında us polo ayakkabı almıştım...

  her şey normaldi ama ayakkabıdaki us polo logosunda kuruluş tarihi 1980 yazıyordu..

  halbuki normal poloda 1890 yazıyor..

  ya çakma sattılar..ya defolu.. üstüne düşmemiştim o zaman için
 • sürekli alışveriş yapıyorum hiç sorun yaşamadım. alışveriş işi biraz da şans işi. ayrıca firma iade konusunda sorun çıkarmadı şu ana kadar. beğenmediğim ürünün para iadesini de 3 4 gün içinde yapıyorlar.