• 1- " ben kendi tabanımla sandıktan istediğim sonucu çıkarırım. ben ne istersem, ne söylersem bana oy verenler beni destekler." mantığı son bulacak. çünkü akp'den de mhp'den de hayır diyenler çıkacak.
    2- halkı kutuplaştırmanın, insanları birbirine düşürmenin işe yaramadığı ortaya çıkacak. kavga eden, kavga çıkartan siyasetçi tipinin halk nezdinde popülaritesinin azaldığı görülecek.
    3- en önemlisi millet başkasının iradesini değil kendi iradesini seçmiş olacak.
  • evet çıkması için yapılanlardan dolayı kaybettiklerimizi geri kazanabilecek miyiz peki ?

diye de sorduran durumdur aynı zamanda.
  • ders degil dolardir o. zira hayir cikmasiyla birlikte ulkede bir cok sey tepetaklak olacaktir. paranizin bir gece kiymetinin kus olup ucmasini istemiyorsaniz doviz alip ihtiyaciniz oldugunda bozdurarak harcayin.
  • abi bence trafoya kedi girme hikayesi kendine güvenmemektir bence. daha yenilmeden yenilgiyi kabul etmektir. sadece bıd bıd konuşmaktır. icraatsizliktir. ben 16 nisan'da sandık başında olacağım. bulunduğum sandığın dışında okulun tüm sonuç tutanaklarının partilerdeki kopyalarının telefonda fotoğrafını çekeceğim. e sen ben sahip çıkar bunu yaparsak. isterse kedi değil ejderha girsin.
hesabın var mı? giriş yap