• bugun avustralya'da bulunan sidney şehrinin bir plajında yuzen bir kisiye kopekbaligi saldirdi. saldiri ani da kameralara yansidi. saldiri sonrasinda kurban ne yazik ki yasamini yitirdi. olay yerine varan ekipler suda insan kalintilari buldular.

doga gercekten cok acimasiz, bir canlinin aclik icgudusu koca bir aileyi ve hatta koca bir toplumu kedere eleme boguyor. hayir koskoca denizlerin kralisin, insan etinde ne tat buluyorsun de cigneyip duruyorsun zavalli adami. sal gitsin evine.biz gelip seni canli canli emikliyor muyuz?

kaynar kaynar kaynak
  • daha önce 17 tür köpekbalığı ile dalış yapmış biri olarak söylüyorum, köpekbalıklarının yani taksonomide ve besin zincirinde asla insan yoktur zaten insan onlar için yağsız bir besin, ama ısırma içgüdüleri bunu yapar sonuçta kan geldiğinde artık durdurulamaz bir hal olabilir çoğu zaman ısırıp yok bu benim yiyeceğim değil diye gider.

yani o köpekbalığı ultra acıkmış bundan kaçış yok, köpekbalığının 2 özelliği vardır bir lorenzini ampülleri (ampullae of lorenzini)dediğimiz seni elektro manyetik olarak suda 3d boyutunda algılar ikincisi kan.

doğanın acımasızlığı değil bu gerekliliğidir.
  • tanım: talihsiz bir olay.

ama asıl söylemek istediğim ise şu siktiğimin sözlüğünde köpek balığı uzmanı bile var maşallah. *
  • türkiye'de olsa önlem alınmasını isteyenlere ağır hakaret, küfür hatta saldırı yapılacaktır. hatta kendini demir kafese kapatıp köpek balığı sesi çıkarmaya çalışanlar olabilir.
  • avustralya'da yasasam birak denize girmeyi ayagimi suya bile sokmam. sonucta soyle bir gercek var
  • videodaki oltalı adam rahatlığından bende istiyorum.

doğanın gerçek yüzüyle tanışan bir adam içeren saldırı.
  • sevimli dostumuz oyun oynamak istemiş sadece. keşke talihsiz arkadaşımız denize girerken yanında biftek taşısaydı.

(bkz: #133819451)
    avustralya’ya has bir olay değil büyük beyaz köpekbalıkları akdeniz hatta marmara denizinde dahi bulunur.
  • doğa gerçekten acımasız; kesilen inekler, kuzular, tavuklar...

antrikotlar, dana rostolar, kebaplar, tavuk strogonoflar, kelle paçalar ve dahi "süt kuzu" kokoreçler...

üzmeyin türcüleri, eleme boğmayın sevgili köpekbalıkları.

atın ağızlarına 1 porsiyon pişkin döner. yaslarını unutsunlar biraz.

ya da zor sizin suda pişirmeniz onu. california roll de iş görür muhakkak.
  • dikey çekene ayrı, balık tutmaya devam edene ayrı, okyanusta açıkta ve derinde yüzene ayrı...

dehşet bir olaydır.
  • avusturalya zaman zaman köpekbalığı saldırıları ile bilinen bir yerdir , en korkunç ölümler sıralamasında ilk beşe oynar köpekbalığı saldırısı .

edit : başlık altında bir tane vejetaryan saçmalığı da okuyabilirsiniz tamam sen et yeme ben senin yerine de yerim .
hesabın var mı? giriş yap