şükela:  tümü | bugün
  • türkiye topraklarında oynanacak en büyük gösteri maçıdır.

katılım şöyle,

lionel messi, neymar, suarez, maradona, hazard, ıniesta, demba ba, drogba, totti, hazard, xavi ve batuhan karadeniz.

antalya sıcağında gece 1-2 gibi başlayıp dev bir cafe serinletme tesisatı altında oynanmalı.
  • batuhan karadeniz isminin şakadan ibaret olduğunu düşündüğüm maç. küfür dahi etmiyorum. böyle espriler yapmayın.
  • acun yok la, o nasıl gösteri maçı.
  • samuel eto'nun özel vakfının 10. yılı için düzenlenecek yardım maçı

işte dünya yıldızı budur. transfer edeceğin yaşlı ama ismi olan oyuncu örneği budur.

bundan daha iyi takım tanıtımı olamaz. gelen adamlar da hep baba isimler.

adam geldi paşalar gibi futbolunu da oynadı. tanıtımı da yapıyor. büyük takımlara duyurulur. örnek transferdir

link
  • passolig istemezlerse gidilebilecek maçtır.*

not: passoliggarabetibitmedikçestadaadımatmayacaksporluyum
  • biletlerinin satılmaya başlanmış olan türkiye de oynanacak en büyük gösteri maçıdır.
    biletini 50 euro dan aldım, messi neymar varken kaçırmak sanırım aptallik olurdu.
    sıra maç vaktini beklemekte.
  • geçen hafta 495 liradan satılan maraton üst biletini bugün sadece 69 liradan aldığım maç. bu kadar indirim olduğuna göre messi falan gelmeyecektir ama hayırlısı.
  • maradona, messi, xavi ve iniesta gibi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 10 futbolcusundan 4'ünü dünya gözüyle görmek için 99 tl'ye kıydığım maç. antalyaspor içinden aldığım bilgilere göre adı anılan kişilerle yazılı protokoller yapılmış. mücbir durum olmazsa hepsi eksiksiz gelecek.
  • maçın bilet fiyatları;

batı alt tribünü 99 tl,

10 metre üstündeki loca 399 tl.

fakiriz ama salak değiliz.