şükela:  tümü | bugün
  • fethullah gülen'in darbe girişiminin yıl dönümünde wall street journal'a verdiği ilginç röportaj. aslında röportajdan daha ilginci, hain piçin fotoğrafları.

seccadenin üstünde ayakkabılarıyla duruyor ve yanında duvara asılı duran tv'de, bu piçlerin meşhur, 'bahar' mesajı bulunuyor.

kaynak

belli ki bunların halen bir hazırlıkları var.
  • şaşırtan röportajdır. hala inanamıyorum. nasıl bize teslim etmezler amk? teslim etmeyi geçtim nasıl bu adamla röportaj yaparlar? uluslararası olarak aranan bir suçlu olması gerekirken nasıl korunur bu adam? resmen dalga geçilen tüm amerika'nın oyunu temalı komplo teorilerini kanıtlar nitelikte.
  • bu hacı dayı, hapistekiler çözülmesin diye bir yıldır alttan alta subliminali dayayıp duruyor. bi ara ekimde yeni darbe olacak söylentisi çıkmıştı, sonra rte yaz ayını göremeyecek denildi; şimdi de böyle bir şey bulmuş.

atı alan üsküdar'ı geçti emmi, birkaç yıllık ömründe keyfine bak artık. ne senden humeyni olur ne de bizden teba.
  • sevenleri burayı okuyorsa benim de bir mesajım var:

meydanları görüyorsunuz. götünüz yiyorsa bir daha gelin. bu sefer yargıya teslim edilmeyebilirsiniz yalnız. çok tarihi bir duruşma olabilir.
  • amerika'nın en saygın gazetesinin hala bu insan müsvettesiyle röportaj yapmasını anlamak mümkün değil. cia hala bir takım cinlikler peşinde pr çalışması yapıyor belliki.
  • röportajın linki için (bkz: fethullah gülen/#69572624)