• (bkz: leş)
  • makyajsız ve estetiksiz halini zamanında daü’de görmemiş olsaydım benim de ağzımın suyu akardı kesin . *

ek: beyler , makyajsız gördüm dediysem , sınava koştururken gördüm . başka sebeplerden değil . ne fenasınız ya ? *
  • 70 lerde yeşilçamın erotik filmler furyasına döndü sözlük.

internetin içine doğmuş ergen kertenkeleler;
    bilgi çağının zavallılarısınız.
  • acilen kanzuk’un şaplı dürüm dağıtarak sonlandırması gereken durum. *

edit: @ignorantia est beatum uyardı, sonlandırması gereken dürüm olacaktı.*
  • başlığı görür: bu ne ya kocaman estetikli memeler, güzel mi bu amk? çöp bence. libidom düştü.

---*ekşiyi kapatır* ---> *vpn: amsterdam* ---> *gizli sekme* ---> *big boobs brunette teen pov*

plajda görse abazalıktan dubalara kadar kulaç atıp çaktırmadan 31 çekecek tipler gelmiş burada yorum yapıyo. hadi bi siktirin gidin be, bi salın milleti be.
  • medyatik hanımlar arasındaki aşık atışmasının başladığını bizlere gösteren paylaşımdır.
  • abiler kusura bakmayın ama burada bu kadına burun kıvıranların büyük çoğunluğu kendisiyle sevişme imkanı bulsalar elleri ayakları boşalır. o yüzden burada klavye delikanlılığı yapmayalım.
  • neresinin efsane olduğu anlaşılamayan paylaşım.

bundan 500 yıl sonra arkeologlar, tarihçiler filan bugünü incelerken efsanelerimizin ne olduğuna baktıklarında efsanelerimizin çıplak karılar olduğunu sanacaklar.
  • ekonomik krizdenmidir nedir bu senede iyi gold digger yaptı.
    maaşallah.
  • bu kasari tanimiyorum ama harbiden orospuluk yapacaksaniz adam gibi yapin diyip vurmus mali masaya, takdirimi kazandi.
hesabın var mı? giriş yap