şükela:  tümü | bugün
  • görsel

merhaba ,

bir arkadaşımın ricası ile bu başlığı açıyorum.destek olursanız sevinirim.

ismi pınar gültekin

1993 doğumlu

en son 16 temmuz 2020 perşembe günü 16.30 sularında iletişime geçiliyor ve akyaka'dan muğla'ya gelmek için durakta beklerken görülüyor ( avm'ye geldiği ve üzerinde beyaz bir elbise olduğu düşünülüyor ). o saatten sonra telefonu kapalı ve kimse ulaşamıyor.ailesi ve arkadaşları çok endişeli.

gören veya bilgi vermek isteyenler;

0506 055 27 16 , 0531 631 20 33 numaralarına veya polis,jandarmaya haber verebilir.

edit : link düzeltildi.

edit 2 : pınarın instagram adresi

https://instagram.com/gulpiinn?igshid=sk088pmwqsw

https://www.egehaber.com/…3-gundur-araniyor-341116/

muğla’nın ula ilçesi akyaka mahallesi’nde 3 gündür kayıp olan 27 yaşındaki pınar gültekin’i arama çalışmaları sürerken abla sibel gültekin açıklama yaptı.

cuma günü mezarlıkta görüldü

kız kardeşi sibel gültekin, “muğla sıtkı koçman üniversitesi iktisat bölümünde kaldığı derslerden geçmek için çalıştığını bize söyledi. akyaka’da kendi evinde kalıyordu. kardeşimle en son perşembe günü saat 15.00 sıralarında telefonla görüştüm. bana menteşe ilçesindeki alışveriş merkezinde olduğunu söyledi. daha sonra telefonu kapandı ve ulaşamadık. gerekli yerlere durumu bildirdik. muğla merkezde bir kafenin önünde görüldüğü, cuma günü de akyaka mezarlıkta görüldüğü söylendi” dedi.
  • umarım kardeşimiz sağlıklı bir şekilde bulunur.

ancak kayıp ilanı postuna muhtemelen arayışlara hiç bir faydası olmayacak siyah beyaz ve alnında garip nesneler olan cast seçimi gibi olan fotoğrafları koymak nasıl bir zeka ürünüdür anlamıyorum. şuan veya normalde hiç bir zaman görünüşü bu şekilde olmayacak zaten.

sanırım insanlar panik ve acı anlarında bu tarz saçmalıklar yapabiliyor. mümkün olan en doğal fotoğrafları paylaşmak gerek bu tarz durumlarda.
  • iyi düşünelim ve ailesinin burayı okuduğunu düşünerek yazalım.
  • kafası bozup alıp başını bir yerlere gidip kafa dinlemek isteyen bir insan da olabilir. daha 2-3 gün olmuş . umarım ben haklı çıkarım. bazen burasının türkiye olduğunu unutuyor ve olumlu düşünmek istiyorum.
  • avm diye kastedilen rüya avm civarı olmalı. orada bir sürü kamera var. keza merkeze giden 5 dk lık araba mesafesinde de bir sürü trafik ışığı ve kamera var. mutlaka kayıtlar incelemeli. muğla gibi bir yerde bir kameraya takılmadan ortadan kaybolmak çok zor. kısa sürede bulunması dilediğiyle
  • kayıp olduğunu düşünülen genç bir kız. endişeli edilesi bir durum.
    fakat özel numaralar verilmemeli, aranmamalı. o numaralar bu kıza zarar vermek isteyen kişilere de ait olabilir. evet, ailesi olsa bile. o yüzden daima 155 aranmalı. o numularalar da entry'den silinmeli. cahilliğin lüzumu yok.
  • kızın kilosu, boyu yaşı gibi detaylı bilgiler verilirse belki daha kolay tanınması sağlanabilir. umarım kısa sürede bulunur.
  • "boğularak öldürüldüğü üzerinde durulan..."

delilik yemin ederim, bu dünyada evlat sahibi olmak delilik! nasıl koruyacağız bu manyaklardan çocuklarımızı, nasıl emin olacağız güvende olduklarından?

bir kızım var, saçını tararken aklım çıkıyor canı acıyacak diye... büyüyecek üniversite okuyacak, hayata karışacak, karşısına bi manyak çıkacak... katil olurum ben! ailenin acısını tahmin bile edemiyorum.

kendisini güvende hissedemeyen, çocuklarının güvenliğinden emin olamayan insanların yaşadığı bir ülke burası, çivisi çıktı iyice. bir şeyler yapılsın.

acılı aileye sabırlar diliyorum.

deliriyorum, bundan sonra bu hayat nasıl devam edecek onlar için, düşünmeden edemiyorum...
  • güzelim hayatlar kararadursun; birileri hala sosyal medya düzenlemesiyle, ayasofya'nın ibadete açılmasıyla uğraşsın..hala birşey yapmayın, kılınızı kıpırdatmayın.
    topunuzun e mi?
  • bebeğimin gazını çıkartırken yazıyorum bunları. günlerdir uykusuzum ve her saniyesini izleyerek, ilgi göstererek bakımını yapıyoruz.

anne-baba olmak ne kadar zor. bu yaşa kadar büyütüp emek verdiğin evladından ümitli bir haber gelsin diye bekleyen ailesine sabır diliyorum. umarım güzel haberler alırsınız.