şükela:  tümü | bugün soru sor
 • haberin ayrıntılarından sonra çok egzotik küfürler yazacağım yayın yönetmenidir. şu an kafam pek yerinde değil.
 • ayrıntılar için bekliyoruz, bakalım bu sefer nasıl bir sapıklık bekliyor bizi!
 • bu delillerden sonra tez tutuklanması ve sertifikalarının elinden alınması gereken yayın yönetmenidir. tutuklama için illaki birine dokunması gerekmez.
 • saniyorum, yine, yargisiz bir infaz yapacak sevgili sozlugumuz.

  neyin suc olduguna karar vermek sizin isiniz degil,
  kendinizce insanlari cezalandirmak sizin ustunuze vazife degil,
  bu yanginlara odun tasimayin.

  daha bugun, tecavuzcu diye oldurulen cocugun tecavuzcu olmadigi ortaya cikti. burada o ölmüş çocuğu, internette gördüğünüz şeylere dayanarak yerin dibine sokmuştunuz. *

  yine yazayım:
  neyin suc olduguna karar vermek sizin isiniz degil,
  kendinizce insanlari cezalandirmak sizin ustunuze vazife degil,
  bu yanginlara odun tasimayin.
 • bu eğer doğruysa nasıl bir iğrençlik nasıl bir pisliktir?

  böyle bir sülükten hiçbir canlıya bir fayda gelmez.

  aileler lütfen çocuklarınızı daha çok takip edin bu ve benzeri durumlarla karşı karşıya kalmayın.
 • kitapta vajina kelimesi kullanılırken, penis neden kullanılmıyor merak ettim.

  şahsın başka taciz ettiği çocuklar da olduğunu düşünüyorum. umarım her şey ortaya çıkar.
 • olayı desteklemiyorum tabi arada çok büyük bir yaş farkı var ama 16 yaşındaki kız nereden bilsin bunları? ne demek? bu yaştaki insanlar gayet de birbiri ile cinselliği yaşıyor ve bu normal bir şey. hormonların en tepede olduğu yaşlarda bırakın da birbirleri ile bir şeyler yaşasınlar.

  ben lisedeyken gayet de cinselliği yaşadım, hemen hemen çoğu insan da bu yaşlarda başladı. siz anca 30 yaşınızda evlenince sevişiyorsunuz diye herkes de öyle demek değil.

  zaten en yüksek cinsel rüşt yaşı 18 ile türkiye'de, etiyopya ile falan aynı cinsel rüşt yaşına sahibiz.

  gelişmiş ülkelerde 14 yaşından cinsel eğitime başlıyorlar, bakın korunmazsanız bu olur, kondom kullanmak önemlidir, cinsel hastalıklar bunlardır, şu şekilde bulaşır vs. bizde de 16 yı bırak 18 yaşındakiler seks dese, "uff daha çok gençsiniz abeyy" he aq.

  avrupa ülkelerinde cinsel rüşt yaşı 15-16'dır çünkü bu yaşlardaki insanlar artık çocuk değildir, 16 yaşındaki kıza 6 yaşındaki kız gibi dünyadan haberi yokmuş gibi davranmaya gerek yok. hatta muhtemelen sözlüğün aseksüel 30luk tiplerinden daha çok cinsel deneyimleri ve bilgileri vardır.

  amına koyayım, her taciz/tecavüz konusunda gel buraya kin nefret kus "bastırılmış cinsellik abeey , cinselliğin afrikasıyız abbbeyy" diye sonra 16-17 yaşındaki insanın ağzından "seks" lafı duyunca, "yaa onlay daha şoşuk ama neyden biysinley ki şekş mekş" de. aynen aynen.

  peşin edit: tekrar olayı desteklemediğimi söyleyeyim, çünkü büyük bir yaş farkı var.

  edit 2: "genç yaşta evliliği destekliyor musun" sorusu geldi, ben hiç bir yaşta evliliği desteklemiyorum. ayrıca bir insanın kendi istediği ve duygu beslediği bir akranı ile bir şeyler yaşaması ile; aile zoruyla hiç sevmediği ve istemediği kendinden minimum 30-40 yaş büyük bir insan ile evlendirilmesi nasıl kıyaslanıyor?

  edit 3: "kızının başına da bunlar gelir" avamlığına inildi. birincisi yıl olmuş 2018, hala kız/erkek çocuk diye ayırmak? neyse bir şey demiyorum. çocuğuma cinsiyetinden bağımsız, cinsel eğitim vereceğim. gerisi kendine kalmış. cinselliğin utanılacak veya "ah vah çocuğum cinselliği yaşamış yaa vay anam başıma gelenler böhüh tüh" diye dövünülecek bir tarafı sanırım 10. yüzyıldan beri falan yok.

  edit 4: kardeşim evlilik ile cinselliğ yaşamanın ne alakası var? 16 yaşındaki insan cinsellik yaşayabilir diyorsak niye evlenemezmiş? çok basit, cinsellikte hata yaparsan 2 gün sonra unutursun, evlilikte hata yaparsan hayatın mahvolur. cinsellik insanın en basit ihtiyaçlarından biridir, evlilik bir ihtiyaç değil, uydurulmuş bir dayatmadır. cinsellik hayatın tamamen doğal bir parçasıdır, evlilik hayatı tamamen değiştiren bir oluşumdur. cinselliği yaşamak için karşıdaki insanın en ufak bir şeyinden etkilenmek yeter, evlilik(illa olacaksa) için bir çok şeyin bir araya gelmesi gerekir ki yine de %90'ı sorunludur.

  genç yaşta cinselliği yaşamak sizi ilerleyen yaşınızda belirli bir doygunluğa ve belirli bir cinsel ve kişisel olgunluk seviyesine ulaştırır, bu da yapacağınız evlilikte size yine cinsel ve manevi tatmin olarak geri döner. diğer türlüsünde "karım/kocam beni aldattı, boşandık" veya "karımın/kocamın gözü hep dışarıda" cümlesinden yalnızca bir adım uzaktasınız.
 • 16 yaşındaki kızı da, yayın yönetmenini de allah bildiği gibi yapsın. yeter artık bakın elim ayağım titriyor. bu ülkede kimseyi savunmayacağım. bu ne yav yeter! 16 yaşındaki kız da aptal değil. siz gidip mesaj atsanız size engeli çakar. herifle masturbasyon yaparak konuşuyor. fantezi kurmuşlar köle-efendim diye. kimi savunacaksın burada. boş yapmayın.

  edit: bana "çocukları sizin gibilerden uzak tutmak lazım" diye mesaj atarak yazdığım yazıdan çocuk siken bir pedofili olduğuma kanaat getirenleri de sikeyim.
 • kitapta böyle bir kısım varsa, baya bulvar gazetesi hikayesi. telif isteseler yeri.