şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da tesadüfen rastladığım bir videoda boy gösteren gençtir.biz ingilizceyi on senede öğrenemezken bu arkadaş içinde türkçenin de olduğu 20 dilde kendisini ifade edebiliyor.
    http://www.youtube.com/watch?v=foixtwcq8gi
  • türkiye'de yaşayan her bünye gibi gidip türkçe konuştuğu anı aramak da en başta bana düştü sanırım... şahane gençtir. kutluyoruz.
  • bu gerçek de olabilir ama yalan da olabilir?

internet gerçekten garip bir mekan, insanları çok kolay kandırabilirsiniz.
    bu çocuk konuştuğu bu metni ezberlemiş ve bunu oynamış olabilir gayet tabi.

gerçekten biliyorsa helal olsun ama gerçekliği sorguluyorum ben.
  • yaşından daha çok dil bilen gençtir. kıskanmamak elde değil. helal olsun..
  • feci kıskandığım gavurun tohumu!evet uzun bi aradan sonra birini kıskandım..
  • vay anasını dedirtmiştir. mesaj attım kendisine türkçe öğretmek ve ondan da fransızca öğrenmek için. bakalım ne diyecek.
  • çok feci özendiğim genç. öyle böyle değil hem de.

fakat diller arasınad ispanyolca'nın olmamasına şaşırdım, fransızca ve italyanca'dan sonra kolay oluyor deniyor, bu yetenekle zaten kolay olmaması imkansız. artık önümüzdeki senelere mi saklıyor nedir. neyse, tebrik ediyor başarılarının devamını, türkçesini biraz daha geliştirmesini diliyoruz.
  • adam kıçından dil uydurmuş konuşuyor resmen hebrew,yiddish,pastho ne bunlar amk pokemon ismi gibi

gelen mesajlardan dolayı zorunlu edit : ??? nasıl bilmezsiniz bu dili nasıl bir cehalettir bu. herkes ingilizce bilmek zorunda değil ayrıca ben bu dillerin yiddish dışında ne anlama geldiğini zaten biliyordum ,bunların pokemon ismi olmadığınıda biliyorum ama sözlük sazan avı anası satıyım hee cahilim ben ibraniceyi de bilmiyorum gelen mesajlar o kadar komik ki neymiş orta okulda yidlerden bahsediliyormuş,millet isimlerinden dilleri çıkarmam lazımmış falan filan neyse ironi anlayan arkadaşlar oldu.