şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
 • insanlar hala olayın kişisel olmadığını idrak edemiyor. bu şahsı ne tanırım ne daha önceden konuşmuşluğum vardır. kendisi de beni tanımaz etmez. ikimiz de birbirimizin fotoğrafını falan görmedik, "seni beğenmemiş sen de intikam almışsın" gibi iddialar için bunu söyleyeyim öncelikle.
  üstüne basa basa, aşağıda açıkladığım şeyi tekrar söylüyorum, öncesinde tartıştığım şahsın, yaş muhabbetinden sonra bana karşı olan tavrının değişmesi sebebiyle şüphelenerek ve ben de tartışma dilini değiştirerek konuşmaya devam ettim.
  liseye gittiğimden başta şüphelendikten 3 saat sonra bakireliğimi nasıl alacağını anlatan bu kişiye, aralarda özellikle;
  "ben küçüğüm ya pek cinsel deneyimim yok"
  "otele beni alırlar mı"
  "ev kiralarken benim kimliğime bakarlar mı"
  gibi şeyler söyleyerek, küçük biri olduğuma inanarak bunları yazdığına emin olmak istedim. bunlara verdiği cevaplar, konuşmanın tamamında mevcut, isteyene de yolladım ve yollayacağım tamamını.

  karşınızda 16 yaşında olduğunu, okula gidip geldiğini, liseye gittiğini söyleyen ve sonra hiçbir şekilde bunları yalanlamayan, saf ergen kız ağzıyla konuşmaya devam eden birine yazacağınız şeyler bunlar mı olur?

  hadi buraya kadar anlamadınız hala hiçbir şey. ben cidden "küçük kız fantezi" yapıp kendimi cinsel olarak tatmin etmek için bu olayı kullanacak bir adiyim, sonra da adam beni beğenmedi diye geldim bu fantezimi, yıllardır yazdığım, sevdiğim ve belli bir takip edenim olduğu bu sözlükte ifşa ettim. olayın bu olduğuna inanıyorsunuz diyelim cidden. böyle bir durumda, böyle bir suçlamayla karşılaşan siz olsanız, karşınızdaki kişi sizi karalamak adına burada bu iddialarda bulunsa tepkiniz ne olur?
  "ben zaten anlamıştım ya, yedim sandı ama yemedim. 190 kaslı olduğumu duyunca üzerime atlamak istedi zaten kendisi." diye mi savunursunuz kendinizi?
  insan hiç mi sinirlenmez bu kadar büyük bir haksızlık karşısında? hiç mi bunu yapan kişiyi sürüm sürüm süründürmek istemez? şu tepkiye gerçekten inanıyor musunuz ya?

  savcılığa niye gitmiyorsun diyenler için de; bunun gerçekten işe yarayacağını mı düşünüyorsunuz? ben zamanında birini şikayet ettiğim için az kalsın suçlu çıkartılıyordum birbirini yanlayan insanlar yüzünden. en azından şu anda, bu adamın ya da bu olayı gören benzerlerinin, buralarda karşılarına ergen bir kız çıkınca bundan sonra çok daha korkarak davranacaklarını biliyorum.

  mesajların tamamı: sanırım yeterli. merak edenler isteyebilir.
  bir şeyi abartan birine, "yok deve" demek gibi, adamın bana "yaşın kaç 18 mi" sorusuna, "18'e 23 ay var" diyerek cevap verdim. başlangıçta böyle bir amacım yoktu anca baştaki, kurbağa, öp, prensesli salak tartışma sonrasında kurbağayı öpmem diyen adamın, yaş muhabbetinden sonra, "sandalye al düşünürüz" demesi ve boyumun kaç olduğunu sorması üzerine (evet, şüphelenerek) konuşmaya devam ettim. yazarken midemin nasıl bulandığını ve tiksindiğimi o anda şahit olan insanlar biliyor, o şekilde yazmaya devam etmemin sebebi, adamın çocuklarla ilgili fantezilerini iyice ortaya dökmek istememdi. yine diyorum, eğer sadece 1 sapığın bile, eyleme geçmeden önce, "acaba?" demesine sebep olursam, bu bana yeter.
  tinder muhabbeti ve hastaneye geldim sevgilisiyle kanlı bıçaklı oldum muhabbeti tamamen iftira.
  kaslı erkek arıyorum diye yazdığım entrylerin sebebi de, o günler arasında yapacağım bir eylem için gerçekten birine ihtiyacım olmasıydı. ne olduğu söylemiyorum duyar kasıyorsun diyecekler olacağı için. şimdi yapacağı eylem seksmiş eehuehu diye yazacaklar da olacak, yazsınlar.
  onun dışında buradan insanlarla muhabbet etmeyi sevdiğim için bir sürü insanla konuştum, bir sürü insana yazdım, bir sürü insan bana yazdı, bir sürü insanla görüştüm ve çok güzel insanlar tanıdım. bu, kimi neden ilgilendiriyor o kısmı anlamadım.

  sözlüğe veda konuşmam: yıllarımı geçirdiğim bu sözlüğe veda etmeden gitmek istemedim. arkamdan söyleyecekleriniz popomda değil, bu konuyla eğer sadece 1 tane bile sapık düşünceli insana, eyleme geçmeden önce; "acaba yapsam mı yapmasam mı?" dedirtebilirsem benim için kardır. hayatımda yine hayvanlara, zor durumda olan insanlara yardım edeceğim, intihar etmeyi de düşünmüyorum bazılarının hevesle beklediği gibi. neyse, gitmeden önce son şakamı yapmak istiyorum. ben tetigi cekenlerdenim çok sevdiğim bir yazardır, bugün kendisiyle sözlük üzerinden yaptığımız esprili konuşmaların bir kısmını, kendisinin de izniyle paylaşmak istiyorum, biz iyi eğlenmiştik, size de iyi eğlenceler.
  https://eksiup.com/26ba8199f752
  https://eksiup.com/284e690e6601
  https://eksiup.com/a827baec1997
  https://eksiup.com/cd81721f1430
  https://eksiup.com/dc3eaf103327
  https://eksiup.com/26e3d8cd1617
  https://eksiup.com/3ed7d528c841
  https://eksiup.com/9dcb66783824

  https://eksiup.com/5284e6ebb520
  şimdiye kadar sözlükte bana destek olan, güzel muhabbet ettiğim herkese de çok teşekkür ediyorum.

  edit: hiçbirinizin mı okuması yok? gerçekten 16 yaşında değilim, tövbe ya.

  edit 2 ve ekşi sözlük'e yazdığım son yazı: hiçbir yorum yapmıyorum artık. umarım bir gün bir tacizciyle karşılamazsınız ama yine de bokunuzda boğulun.

  bugün açtığım başlıklarda bana, "kezofeminazi, çirkin karı" gibi hakaretler eden bu kişi, güya yatağa atmaya çalıştığım bir erkeğin benim için; "kurbağa suratlı" demesi üzerine gelip bunu bana söyledi, ilk başta sadece kadın düşmanı normal kekolardan biri olduğunu sandım, kendisini destekleyenlerden ve nick altındaki yazılardan da ne olduğu belli idi.

  28 yaşında olduğunu söyleyen second kişisi, benimle dalga geçmek için,"18 yaşında mısın eheh" diye bir soru sordu ve ben de yine dalga geçme amacıyla "18'e 23 ay var." diye cevap verdim. başlangıçta bana inanmayan second, muhabbet ilerledikçe, yaşı sorun etmeyeceğini söylemeye başladı. muhabbet baya uzadı, aralarda özellikle, okula gittiğimi, ders çalıştığımı, yaşımın küçük olduğunu belirtmem, kendisini sadece daha da gaza getirdi.

  en sonunda yaşadığım şehre gelmek istedi ve "otele gidelim." dedi. otelin beni almayacağını söylemem üzerine, kendisi, benim için birkaç günlüğüne ev kiralayacağını, ev kiralarken benim kimliğime ihtiyaç olmadığını söyledi.
  bakire olduğumu öğrendikten sonra, bekaretimi o gelene kadar kimseye vermemem gerektiğini ve benim bekaretimi hangi poziyonlarda yavaş yavaş, acıtmadan alacağını, bekaretimi aldıktan sonra da nasıl hızlanacağını anlattı.

  28 yaşında, mühendis olduğunun söyleyen bu adam, bunları 18'ine 23 ay kalmış, yani 16 yaşında olduğunu bildiği bir kıza söyledi.
  fotoğrafını almak için kendisine fake bir fotoğraf yolladım, büyük ihtimalle fotoğraftaki kızın tipini beğenmediği için bana cevap vermeyi kesti.

  yasak olduğu için özel mesajları burada ifşa edemiyorum ancak elimdeki mesajlarla ne yapabileceğim konusunda yol gösterebilecek bir avukat varsa bana ulaşmasını rica ediyorum.

  burada göre göre, konuşa konuşa bu tipleri iyi öğrendim. hepsi bu derece sapık değildir belki ama tacizci bir yanları olduklarını biliyorum. onlar da kendilerini iyi biliyor.

  özellikle tekrar belirtiyorum, bu kişi, daha reşit olmayan ve kendisinden 12 yaş küçük olan bir kıza bunları söyledi. midem gerçekten bulanıyor.
 • elindeki mesajları reşit olduktan sonra götüne sokabilirsin.

  selametle.

  edit: 2 dakikalık kısa bir entri araştırması ile başlık sahibinin 18'ine 23 ay olan bir ergen değil, baya baya yetişkin olduğu anlaşılmaktadır. pedofili ile suçlanan şahsı linç etmeden önce, bu kuduz feministin 16 yaşında olmadığını anlamış olma olasılığını da bir zahmet göz önüne alınız. suçlama ağır.

  ediiiiiit baslik sahibi yasini zaten yazmis diye mesaj atmayin beyinsizler. yukarida acikladim. pedofili ile suclanan sahsin entrilerden yola cikarak yas tahmini yapma olasiligindan bahsediyorum.

  erkek düşmanı histerik bir feministin bir insanı pedofili ile suçlaması bu kadar kolay olmamalı.

  #83445607

  "ilk ciddi sevgililik deneyimim lise hayatım bittikten birkaç yıl sonra oldu ve hepsini toplarsak yaklaşık 3 yıl sürdü. duygusal hayatımızı 15 yaşından itibaren başlatacak olursak; sevgilisiz geçirdiğim dönem, sevgilili geçirdiğim dönemin 3 katı. bu durumda apwbd kaç yaşındadır?"

  "şimdi ise, biriyle sevgili olma fikrine inanılmaz uzak hissediyorum. yaş gereği, artık sevgili olunca her şey daha ciddi olacak, belki aileler işin içine girecek, adam "çocuk mu yapsak acaba?" demeye başlayacak. biriyle bir şeyler paylaşmak, hayatında sana destek olacak birinin olması güzel şeyler ancak sevgililiğin ve çift olmanın toplumda abartılmış bir balon olduğunu düşünüyorum."
 • okurken benim de midemi bulandıran şahıs.
 • sorsan aşırı ötesi cool adam, çüküyle düşünmekten kendini alamıyor. bildiğin atletli profil fotoğrafı olan mynet okey amcası kokuyor anlatılanlar.

  embesil sözlük ahalisi, mağdur yazarı gerçekten 16 yaşında zannederek şaşırtmadı. hatta 16 yaşında olduğu için suçlu bulanlar falan oldu.

  edit: elemanın açıklamalara inanan var mı la? ya da şöyle düşünün; pedofili gibi bıçak sırtı bir konuda siz şakayı sürdürür müydünüz? ama kabul edin; seks düşüncesi, geri kalan birçok düşünceyi, analizi, karakteri falan arkasına gizliyor.
 • "otelin beni almayacağını söylemem üzerine"

  edit:

  pedofili bir suçtur lakin yazarın diğer entry'lerine baktığımız zaman büyük çelişki görüyorum. böyle bir ortam oluşması için elinden geleni yapıp "aa beni zikmek istediler" mağduriyetiyle duyar kasmaya çalışmış. zaten sözlüğün son zamanlardaki en büyük problemi de bu değil mi? nereden, nasıl mağdur ortamı yaratabilirim.

  bu arada, iki gün önce ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı başlığında bir entry'm için kadın yazarımız "ufaklığın fotoğrafını gönder" yazmış dm'den. bu durumu hiç dert etmedim. fazla mı rahatım, insanlar mı duyarlı, takdir sizin.

  edit 2: "o, yeri geldiğinde bir fahişenin ahlak kurallarını bir dans ustasının kibarlığıyla birleştirebilirdi."
 • hemen senden sonra gelip entry giren şerefsizi de şikayet etmeyi unutma.
 • bi adet ilgi istekli ergen
  bi adet bulduğu her deliğe hallenen abazan.
  defolun gidin lan buradan.
  ergen sana sesleniyorum; git, yaşıtlarınla oyna.
  avukat mavukat tarzı işlerle de burayı meşgul etme.
  hatta avukatı da meşgul etme.

  hatta moderatör zaten bu 16 lık ergenin burada ne işi var la? atın gitsin.

  işsiz, güçsüz, her muhabbeti edip engellemeyen zeka. ah o zeka.

  şu muhendis abi ama özel ilgimi çekti lan.

  bununla ilgilendim, merakımı gidermem lazım.

  gel mühendis abi. ben de bakire ve 16 yaşındayım. gelsene bi sevişelim?
 • yaşanan olaydan bağımsız, 18 yaşın altındaki insanların, sözlükte ne işinin olduğunu merak ettim.

  sözlükte birisiyle mesajlaşırken default olarak 18 yaşın üzerinde olduğunu düşünüyorum zira altındaysan kayıt dahi olamıyorsun.

  edit: arkadaşlar götümle okumadım, demek istediğim şey şu. ekşide, karşımdaki insan istersem ben uzaylıyım ve aslında daha doğmadım, sana gelecekten yazıyorum desin (o ne demekse), o kişiye karşı söylediğim sözler o kişinin kendisini bağlar, olmak istediği karakteri değil. işin içinden de, "ben bu arkadaşı tanıyorum, 16 yaşında falan olmadığını da biliyorum, o yüzden öyle konuştum" diyerek sıyrılınabilir. ek olarak burada kimsenin de sivil polisçilik oynamaması gerekir. yani ben burdan birine "abi ben torbacıyım, mal lazım mı?" diye mesaj atsam, o kişinin de komiğine gidip, "gönder abi iki kilo" diye geri dönse ne olacak? hemen gelip, sözlükte uyuşturucu ticareti diye başlık mı açıcam? iki dakika manyaklaşmasak nasıl olur?
 • yanlış yapmışsın, bu adamı şehre getirip o evi tururman lazımdı. sonra da polise ihbar edip biraz uğraşmasını sağlamalıydın.

  anca o zaman kesin suçlu olurdu, belki adam düşünce suçu işledi. böyle bir iş yapmayacaktı, sadece bir süre kafası karıştı.

  bence linç edilmemeli.
 • 16 yaşındaki kız ne ara subyan oldu lan?

  "gönderdiğim fake fotoğrafı beğenmedi"

  biz anladık tamam.