• elindeki mesajları reşit olduktan sonra götüne sokabilirsin.

selametle.

edit: 2 dakikalık kısa bir entri araştırması ile başlık sahibinin 18'ine 23 ay olan bir ergen değil, baya baya yetişkin olduğu anlaşılmaktadır. pedofili ile suçlanan şahsı linç etmeden önce, bu kuduz feministin 16 yaşında olmadığını anlamış olma olasılığını da bir zahmet göz önüne alınız. suçlama ağır.

ediiiiiit baslik sahibi yasini zaten yazmis diye mesaj atmayin beyinsizler. yukarida acikladim. pedofili ile suclanan sahsin entrilerden yola cikarak yas tahmini yapma olasiligindan bahsediyorum.

erkek düşmanı histerik bir feministin bir insanı pedofili ile suçlaması bu kadar kolay olmamalı.

"ilk ciddi sevgililik deneyimim lise hayatım bittikten birkaç yıl sonra oldu ve hepsini toplarsak yaklaşık 3 yıl sürdü. duygusal hayatımızı 15 yaşından itibaren başlatacak olursak; sevgilisiz geçirdiğim dönem, sevgilili geçirdiğim dönemin 3 katı. bu durumda apwbd kaç yaşındadır?"

"şimdi ise, biriyle sevgili olma fikrine inanılmaz uzak hissediyorum. yaş gereği, artık sevgili olunca her şey daha ciddi olacak, belki aileler işin içine girecek, adam "çocuk mu yapsak acaba?" demeye başlayacak. biriyle bir şeyler paylaşmak, hayatında sana destek olacak birinin olması güzel şeyler ancak sevgililiğin ve çift olmanın toplumda abartılmış bir balon olduğunu düşünüyorum."
  • sorsan aşırı ötesi cool adam, çüküyle düşünmekten kendini alamıyor. bildiğin atletli profil fotoğrafı olan mynet okey amcası kokuyor anlatılanlar.

embesil sözlük ahalisi, mağdur yazarı gerçekten 16 yaşında zannederek şaşırtmadı. hatta 16 yaşında olduğu için suçlu bulanlar falan oldu.

edit: elemanın açıklamalara inanan var mı la? ya da şöyle düşünün; pedofili gibi bıçak sırtı bir konuda siz şakayı sürdürür müydünüz? ama kabul edin; seks düşüncesi, geri kalan birçok düşünceyi, analizi, karakteri falan arkasına gizliyor.
  • "otelin beni almayacağını söylemem üzerine"

edit:

pedofili bir suçtur lakin yazarın diğer entry'lerine baktığımız zaman büyük çelişki görüyorum. böyle bir ortam oluşması için elinden geleni yapıp "aa beni zikmek istediler" mağduriyetiyle duyar kasmaya çalışmış. zaten sözlüğün son zamanlardaki en büyük problemi de bu değil mi? nereden, nasıl mağdur ortamı yaratabilirim.

bu arada, iki gün önce ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı başlığında bir entry'm için kadın yazarımız "ufaklığın fotoğrafını gönder" yazmış dm'den. bu durumu hiç dert etmedim. fazla mı rahatım, insanlar mı duyarlı, takdir sizin.

edit 2: "o, yeri geldiğinde bir fahişenin ahlak kurallarını bir dans ustasının kibarlığıyla birleştirebilirdi."
  • bi adet ilgi istekli ergen
    bi adet bulduğu her deliğe hallenen abazan.
    defolun gidin lan buradan.
    ergen sana sesleniyorum; git, yaşıtlarınla oyna.
    avukat mavukat tarzı işlerle de burayı meşgul etme.
    hatta avukatı da meşgul etme.

hatta moderatör zaten bu 16 lık ergenin burada ne işi var la? atın gitsin.

işsiz, güçsüz, her muhabbeti edip engellemeyen zeka. ah o zeka.

şu muhendis abi ama özel ilgimi çekti lan.

bununla ilgilendim, merakımı gidermem lazım.

gel mühendis abi. ben de bakire ve 16 yaşındayım. gelsene bi sevişelim?
  • yaşanan olaydan bağımsız, 18 yaşın altındaki insanların, sözlükte ne işinin olduğunu merak ettim.

sözlükte birisiyle mesajlaşırken default olarak 18 yaşın üzerinde olduğunu düşünüyorum zira altındaysan kayıt dahi olamıyorsun.

edit: arkadaşlar götümle okumadım, demek istediğim şey şu. ekşide, karşımdaki insan istersem ben uzaylıyım ve aslında daha doğmadım, sana gelecekten yazıyorum desin (o ne demekse), o kişiye karşı söylediğim sözler o kişinin kendisini bağlar, olmak istediği karakteri değil. işin içinden de, "ben bu arkadaşı tanıyorum, 16 yaşında falan olmadığını da biliyorum, o yüzden öyle konuştum" diyerek sıyrılınabilir. ek olarak burada kimsenin de sivil polisçilik oynamaması gerekir. yani ben burdan birine "abi ben torbacıyım, mal lazım mı?" diye mesaj atsam, o kişinin de komiğine gidip, "gönder abi iki kilo" diye geri dönse ne olacak? hemen gelip, sözlükte uyuşturucu ticareti diye başlık mı açıcam? iki dakika manyaklaşmasak nasıl olur?
  • yanlış yapmışsın, bu adamı şehre getirip o evi tururman lazımdı. sonra da polise ihbar edip biraz uğraşmasını sağlamalıydın.

anca o zaman kesin suçlu olurdu, belki adam düşünce suçu işledi. böyle bir iş yapmayacaktı, sadece bir süre kafası karıştı.

bence linç edilmemeli.
  • 16 yaşındaki kız ne ara subyan oldu lan?

"gönderdiğim fake fotoğrafı beğenmedi"

biz anladık tamam.
  • sığır lan bunlar. lan olm kız salladım yaşımı diyor, te allam ya.

bence ortam karışır. ben çay suyu koyam.
  • bu işte bir gariplik var...
  • seni uçuracaklar sanırım. iddalarını kanıtlaman gerekecek. hedef göstermeyi doğru bulmuyorum. kimsenin tarafında olmak istemem ama herhangi bi telefondan bu msajları kendin atmış olabilirsin. eğer bahsi geçen yazar bu söylediklerini yapmadı ise onun yerinde olsam direk dava açardım sana.
hesabın var mı? giriş yap