• (bkz: 72 milyonu dolandıran baba oğul)

edit: 78 milyon da olabilir..
  • babanın gazeteciye olan sözleri bomba. "ihtiyacım vardı dolandırdım, lüks villalarda yedim, pişkinliğimi yaz, imkanım olsa seni de dolandırırım''

edit: haberin içeriği de bomba.

. polis ele geçirilen delillerden yaptığı incelemede baba ve oğlun 160 bin kişinin kredi kartı bilgilerine ulaşarak internet üzerinden alışveriş yaptığını belirledi. polis bu tespitin üzerinden 160 bin kişiyi tek tek arayarak kredi kartlarından para çekildiği bilgisini verdi.

ulan 160 bin kişiyi ne ara arayacak polis?
  • 161 dir o, 160.000 olsa duramazsin.
  • onur kopçak'ın rekorunu egale etmesi muhtemel baba oğuldur. onur kopçak 49 ayrı davadan 334 yıl 7 ay 10 gün hapis cezası almıştı. bu baba oğul için 160 bin kart deniyor. hadi 100 bin mağdur/müşteki olsa, banka veya kredi kartlarının kötüye kullanılması suçu *alt sınırdan her mağdur/müşteki için 3 yıl desek, en az 300 bin yıl hapis cezası ile kırılması imkansız bir rekora imza atabilirler.*
  • 160 bin değil 160 dır o. 160 bin olsa yerinde duramazdı.
  • ben babamla normal zamanda bile bu kadar uyumlu değilim valla helal olsun
  • "polis bu tespitin üzerinden 160 bin kişiyi tek tek arayarak kredi kartlarından para çekildiği bilgisini verdi."

her arama 1-2 dakika sürse, 110-220 gün boyunca polisin durmadan telefonda olmasi lazim.

hürriyet bir haberi de sulandirmasa olmaz.
  • bu polisler muhabirlere bilgi verirken götlerinden iyi sallarlar muhtemelen bu tip bir iş felandır ayrıca olsa bile; bukadar müştekiyle iddaname yazacak bir savcilik makami yok turkiyede.
  • milletin babasıyla olan ilişkisine bak biz hala sigarayı gizli içiyoruz adamlar beraber gayrimeşru kovalıyor amk dedirten olay
  • yeteneklerin babadan oğula genler yoluyla aktarıldığına somut bir örmektir.
hesabın var mı? giriş yap