• ptt zamanında verilen bi hizmetti hala veriliomu bilmem
  • (bkz: 066)
  • telefon kullanmayı öğrendiğim ilk zamanlar müdavimi olduğum, eski numarası 066 olan masal hattı..
  • kucukken nesını sevıyorsam gunde en az uc kere arar tekrar tekrar aynı masalları dınlerdım...hoş hala masal dınlıyorum ama bunlar ayrı.
  • adile naşitten masallar dinlediğimiz numara...
  • evdekiler kızar endişesiyle jeton alıp telefon kulübesinden aradığım nostaljik eğlenceleri diyarı. jetonlu telefonlar olsaydı da yine yapsaydık böyle kaçamakları. zira eski bir çantadan çıkan küçük jetonlar bile yetmiştir yıllar öncesine uçup gitmeye...
  • fonda 9. senfoninin caldigi cocukluga donus hatti.
  • küçükken sadece 1 kere korka korka aradığım hat. acaba ne olacak diye beklerken bi adam çıkmıştı, herhalde postanede bi görevliydi..

ben- alo?
    adam- alo.. çocum sen şimdi masal için aradın dimi?
    ben- e.. ee evet...
    adam- bak.. şimdi böyle masal dinleyeceksin de ne olacak.. gereksiz yere telefon parası, boşver yazık ailenin paralarına.. hem çık gez oyna.. (adamda bi doğan cüceloğlu havası vardı)
    ben-peki, tamam.

bi daha da aramadım...
  • oldum olasi dusuremedigim bir telefon numarasi.. cocuklugumun hep yarim gecmesine neden olmustur..

edit : otuzuma geliyorum ve hala du$urememekteyim..
  • hiç unutmam, bu eşşoğlu masal hattından dinlediğim bir hikayede prensesin teki konuşan bir kediyle evlenmişti, çocukları falan olmuştu. kısacası devlettir makinamdaki horsefuck_pussy_ram_rare.avi dosyasının sebebi. türkiye utansın.
hesabın var mı? giriş yap