şükela:  tümü | bugün
  • ikinci viyana kuşatması'nın yapıldığı yıl.

(bkz: ukte)
  • dokuzuncu nesil yazar.
  • şimdi de "(#26345101) sil lan şunu it" diye mesaj atmış. kapıdakiler, almayın böyle adamları sözlüğe ya, şu güzel ortamı bozuyolar...
  • ayarı aldıktan sonra mesajla küfredip kendisini mesaj aleminden soyutlayan birisi bu. mallara eklemekten imtina etmeyin.
  • hrant dink davası hakkında şöyle bir yorum yapmış faşik tosuncuk.

benden söylemesi örgüt işine gireceksen büyük gireceksin, çok adam öldüreceksin. ahanda misal, hem de daşşaklısı (bkz: asala)

herhalde olayla asalayı aynı cümlede kullanabilmek için uzunca düşünmüştür bir de.
  • süper bir insan. mis gibi tanım yaptım yersen.

şöyle bir şey yumurtlamış:
    bu saçmalığı savunanlar üzerlerine mitralyözle ateş açılması gereken güruhtu.. çok ümid ettim olmadı. ama allahül azimin sopası yok, başka türlü görecekler günlerini. ahmaklar! haberleri yok ki türkler kandırılıyor; yavaş yavaş ermeni soykırımını kabule doğru götürülmek isteniyorlar. ve uzun vadede toprak ve mal talepleri gelecek. ah osmanlı torunların sana bu ihaneti de mi yapacaktı. demokrasi denen akrep sana lanet olsun! sokratesi o taptığınız demokrasi öldürdü! allah yardımcımız olsun..
    (1683, 19.01.2012 21:01)
    silinmesi ihtimaline karşılık yalan dolan, iftira edüyollaaa, komple* yapıyollaa denmesin deyü: http://i.imgur.com/kkvev.png

ben kendisinde bir potansiyel görüyorum. deutschland über alles ve türken raus diyen eblehlere yakınsayan bir potansiyel bu gerçi. ama biraz daha çalışması gerek. potansiyeli olmasına karşın yeterince çabalamıyor o açıdan üzüyor ırkdaşlarını büyük olasılıkla.
  • ''orospu cocugu pislik pkk turk sivil olduruyor ise karsiligi olarak bedeli olan olaydir.
    bundan sonra yok ogle yagma. kisasa kisas. ya herru ya merru. o kandil eriyecek! pkk sikileceksiniz!!

oh ne guzel "turkiye asigi olan" yabanci basini da siklemiyoruz artik. kandil eriyene kadar pkkyi sikmeye devam'' demiş..
  • dilek doğan başlığına gelip karaktersizliğini gösteren bir başka it.

(bkz: kahrolsun pkk)
    (bkz: turke kefen bicenin sonu korkunc olur)

bu bakınızları vermenin amacı ne ? dilek doğan ile pkk'nın ne ilgisi var bre deyyus ?

(bkz: #57102188)

edit: utanmaz velet bir de nick altıma bana türk düşmanı şeklinde ithamlarda bulunuyor. benim türk düşmanı olduğumu kanıtlamazsan orospu çocuğusun. hayatını türkçe öğreterek kazanan bir türk'e gelip de türk düşmanısın yaftası yapıştırmak nasıl bir gerizekalılık ?

(bkz: #57102460)
  • (bkz: 17 ocak 2017 köpeğin kulaklarını kesen caniler) başlığına girdiği (bkz: #65638602) (bkz: #65638654) ve (bkz: #65638878) entryleriyle ne denli psikopat, cani kişiliği olduğunu ortaya koyan yazarımsı ruh hastası.
  • ırkçı ve hayvan düşmanı olan birisi. insan sevdiğini iddia ediyor ancak ırkçılığın dibine vuruyor. umuyorum trolldür ve ilgi çekmeye çalışıyordur, aksi halde durumu çok vahim.
    bir olasılık olarak (bkz: 17 ocak 2017 köpeğin kulaklarını kesen caniler) ile akraba veya o canilerden bizzat birisi olmasıda bu sadistçe durumu savunuşunun bir sebebi olabilir.