• iyi günler herkese,
    sizlere bugün türknetin tek bildiği şeyin reklam yapmak olduğunu iş hizmet vermeye gelince saçma bir düzen içinde olduğunu anlatacağım,

yaklaşık bir ay önce türk telekomdan, türknete geçiş yaptım ortalama 1 hafta geçiş sürecinden sonra geçiş işlemleri tamamlandı ve sadece 10 gün civarı hizmet alabildim 07.06.2020 tarihinde birden bire modemin'deki dsl sinyali kayboldu ve o zaman ilk kez turknet müşteri hizmetleriyle tanıştım ve aslında öyle bir şey yokmuş telefonda tuşlama yaparak arıza kaydı oluşturuyosunuz daha sonra sizlere online işlemler üzerinden cevap veriyorlar. şimdi ben arıza kaydımı oluşturdum ve bana 48 saat içinde arızanızı çözeceğiz veya sizlere bilgi vereceğiz dediler,
    buyrun

daha sonra arızanızın çözülmesi için türk telekom saha ekiplerine talimat verdiklerini bildiren bir geri dönüş yaptılar,
    buyrun

turk telekomdan geri gelen bildirimde sorun müşteri kaynaklıdır denildi,
    buyrun

bu sefer bana telefon vasıtasıyla ulaştılar ve bana binada ki kablo iç tesisat vb. sorunları çözmek için saha ekiplerimizi yönlendirelim dediler kabul ettim,
    buyrun

ekipler geldi kontrollerini sağladılar ve bağlantılarımda cihazımda ve iç tesisatımda herhangi bir sorun olmadığını, türk telekom ekiplerine kayıt oluşturacaklarını söylediler tamam dedim, ve sizlerle tekrar gelen cevabı paylaşıyorum,
    buyrun

sonuç olarak 10 gündür hiç bir şekilde ne destek ne de hizmet alabiliyorum kendileri ve türk telekom arasında saçma sapan bir sonsuz döngüye girdim, bugün artık iptal talebinde bulunmaya karar verdim.

turknet kesinlikle bulaşılmaması gereken bir firma ne destek ne hizmet vaat ettikleri hiç bir şeyi yapmıyorlar gidin 50 tl daha fazla verin karşınızda muhattab bulabileceğiniz bir firmadan hizmet alın.
  • 3 kuruş az vericem diye saçmasalak firmalara başvurursanız sonuç kaçınılmaz oluyor. yani hiçmi araştırmadın, şikayetleri okumadın yada ulan adamların bi müşteri hizmetleri bile yok bir sıkıntı olursa napıcagım diye düşünmedin güzel kardeşim. umarım çözüme kavuşursun.
  • aynı paradoksu ben de yaşıyorum. türknet ilk zamanlar ne kadar iyiyse şimdi o kadar kötü yönetiliyor. hızla abone kaybetme sürecine girdi
  • bir yıldır sorunsuz şekilde internet hizmetini kullandığım firmanın ettiği ayıp.geçmiş olsun.
    turknet, kardeşim sen de güzel, temiz, nispeten ucuz internet veriyorsun, belli bir isim de yapmışsın ne diye kendine kara çaldırıyorsun anlamıyorum. yazık o kadar reklam masrafına.
hesabın var mı? giriş yap