şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: saat 19:30 da başlayacak.

merhaba sözlük. yoğun olmayan istek üzerine yeni bir zirve daha yapıyoruz. bu sefer mrs.janesmith'in katkılarıyla gerçekleşiyor. geçen sefer exelti ile ortak yapmıştık. 21 erkek 3 bayan katılımı ile çeşitli testesteron geyiklerine meze olsa da çok gülüp çok eğlenmiştik. geçen seferki hatalardan ders çıkararak yapacağımız bu zirveye maalesef herkesi kabul etmeyeceğiz. ne kadar kadın yazar gelirse okadar erkek yazar katılacak ya da ne kadar erkek yazar katılırsa okadar kadın yazar katılacak. haydi yeşillendir yerini al.
    edit1: erkek-kadın sayısının dengeli olması kriterinden rahatsız olanlar lütfen gitsin kendi zirvesini yapsın, başlık altına gelip prim yapmaya çalışmasın.

edit2: 2 erkek 2 kadın katılımıyla şu an 4 kişiyiz.

edit3: 3 erkek 3 kadın katılımıyla 6 kişiyiz.

edit4: 6 erkek 6 kadın katılımıyla şu an 12 kişiyiz.

edit5: erkek-kadın sayısının eşit olmasına takılanlar olmuş. daha önce sınırlama yapmadık ve kahvehane gibi bir ortam oldu. bu sefer de böyle deniyoruz. biri % 30 kadın yazar önerisinde bulunmuş. bunu dikkate alabilir duruma göre her 2 kadın yazar için 3 erkek yazar çağırabiliriz. ideal bir zirve için en uygun ortamı sağlamaya çalışıyoruz.

edit6: 9 kadın 9 erkek katılımıyla 18 kişiyiz.
  • +1.
  • ''ne kadar kadın yazar gelirse o kadar erkek yazar katılacak''

kadıköy'de benimle evlen zirvesi
  • katılacağım ilk ekşi sözlük zirvesi olacağından heyecanla beklediğim bir aktivite.
  • sayının eşit olması önemli olan zirve.

sonuçta kimse boşta kalmasın değil mi!
  • katılmam durumunda karşı cinse +3 kontenjan eklenecekse gelirim.

yoksa ı-ıh.
  • ilk defa katılma şansı bulma ihtimalim olan zirve +1
  • gelin. doğum günümü kutlarız.
  • almanya'da olmam sebebiyle katılamayacağım zirvedir. almanya'da olmasaydım da katılmazdım büyük ihtimalle ama almanya'da olduğumu bilin istedim. biraz sonra hans arkadaşlarımgille başka zirvelere katılacağım ama siz gelemezsiniz çünkü zirve almanya'da. kadıköy çok mu sıcak şimdi. ne güzel, burada yağmur yağıyor hep. hem de çok soğuk. kadıköy kesin çok güzeldir. neyse ben gideyim şimdi hansgiller bekler. festivale gideceğiz. götümüz yeterince donmadı çünkü. almanya çok güzel.