şükela:  tümü | bugün
  • +1.
  • ''ne kadar kadın yazar gelirse o kadar erkek yazar katılacak''

kadıköy'de benimle evlen zirvesi
  • katılacağım ilk ekşi sözlük zirvesi olacağından heyecanla beklediğim bir aktivite.
  • sayının eşit olması önemli olan zirve.

sonuçta kimse boşta kalmasın değil mi!
  • katılmam durumunda karşı cinse +3 kontenjan eklenecekse gelirim.

yoksa ı-ıh.
  • ilk defa katılma şansı bulma ihtimalim olan zirve +1
  • almanya'da olmam sebebiyle katılamayacağım zirvedir. almanya'da olmasaydım da katılmazdım büyük ihtimalle ama almanya'da olduğumu bilin istedim. biraz sonra hans arkadaşlarımgille başka zirvelere katılacağım ama siz gelemezsiniz çünkü zirve almanya'da. kadıköy çok mu sıcak şimdi. ne güzel, burada yağmur yağıyor hep. hem de çok soğuk. kadıköy kesin çok güzeldir. neyse ben gideyim şimdi hansgiller bekler. festivale gideceğiz. götümüz yeterince donmadı çünkü. almanya çok güzel.
  • seve seve iştirak edeceğim zirvedir.
  • su damsiz alinmaz zihniyetinin geldigi noktayla insanlar iletisimden "merhaba nasilsin, ciktik, sevistik hadi eyvallah" ilkel dongusune geri donuyor. merak ediyorum midenizi bulandirmiyor mu bu, sirf mimlenirim, kotulenirim korkusuyla elestirmek zorunuza mi gidiyor ? gerci "damsiz alinmaz" mantigini kabullenmis bir ulkeyiz, her seyi beklerim, gene de bu zihniyetin, kadinin da bir giris vizesi oldugu bir toplantida kimsenin saglikli bir iletisim kuracagina inanmiyorum. arkadas trolluk denemesi mi yapti, yoksa gercekten boyle bir seye imza mi atti orasini bilmeden yazdim, her iki durum icin de iyi ekmek yemeler arkadaslar.