• vardar ovasinda cereyan edecek mactir.
  • fenerbahçe'nin rakı parası kazanacağı maçtır.
    (bkz: vardar ovası)
    maç sonu edit: kazanamadı (şarkının sözlerinde diyor zaten)
  • tam deplasmana gitmelik maç. bir gece önce git takıl maçını izle dön. hem de izmirden, ankaradan istanbula gidip bunu yapmaktan daha ucuza. fenerbahçeli olsam kesin yapardım bunu.
  • mayadağ'dan kalkan kazlar
    al topuklu beyaz kızlar
    yarimin yüreği sızlar
    eylenemem aldanamam
    ben bu yerlerde duramam

vardar ovası vardar ovası
    kazanamadım sıla parası

mayadağ'ın yıldızıyım
    ben annemin bir kızıyım
    efendimin sağ gözüyüm
    eylenemem aldanamam
    ben bu yerlerde duramam

vardar ovası vardar ovası
    kazanamadım sıla parası
  • vardar kendi evinde çok iyi oynuyor. deplasmanda 1-1 iyi olur bizim açimizdan
  • vardar tam bir kapalı kutu. evindeki maçlarda seyirci desteğini arkalarına alarak saldırıyorlar. deplasmanda ise defansif zürteyning taktiğiyle rakipten puan çalmaya çalışıyorlar.
  • kimse yazmamış. maç tsi 21.00'da başlayacak ve bein sports 1 kanalından yayınlanacaktır.
  • vardar'ın teknik direktörü maç öncesi istifa etti

http://www.ntvspor.net/…ci-5992f3378112b812a463ab94
  • fenerbahçenin artık zayıf bir rakiple karşılaşacak olmanın da verdiği cesaretle mehmet topal & josef de souza ikilisinden vazgeçmesi gereken mücadeledir.

aynı zamanda göztepe maçında yediği skandal gol neticesiyle de artık volkanı da kenarıya çekmenin vakti gelmiştir.

artık fenerbahçe taraftarı bol gollü rahat bir galibiyet istiyor ve inanın rakip hiç önemli değil.

göztepe maçında valbuena soldan ortaya geçtiği an çok daha etkili oldu ve geldiği günden beri ortada daha efektif olacağı kanısındayım. özellikle giuliano'nun da oynayamadığı maç da bence bu denenebilirdi ama kadro mühendisliği o kadar kötü ki, sol açıkta valbuenadan başka oynayabilecek oyuncu yok...

bu doğrultuda da yarın özelinde olmasını arzuladığım 11 şu şekilde olacaktır.

kameni-isla , neustader, skertel, hak-topal , salih, alper-valbuena , dirar , soldado

edit: iyimserliğimi sikim.
  • mehmet topal & josef ikilisi ile muhtemelen tansiyonumu dusurecek olan karsilastirmadir.

yahu zaten havalar buralarda gun icinde karadeniz yagmuru - adana sicagi arasinda degisiyor (brno / cek cumhuriyeti). goztepe macini izlerken yeminle basima agrilar girdi hem fenerbahce hem hava kosuluyla.

umuyorum ki yarin ayni sikintidan muzdarip olmayiz.

sayin aykut hocam, ailecek seni seviyoruz. oyle ki babam kardesime senin adini verdi. gozunu seveyim bizi hasta etme. vardar'a karsi savunma agirlikli oynama.
hesabın var mı? giriş yap