şükela:  tümü | bugün
  • 7.20 olacak kur.
  • 6,33
  • 19.40 ile haftayi kapatacak.
  • ne olacağı belirsiz olan kur
  • artık tüm milletçe nefesimizi tuttuk fitil götümüze gerçekten girecek mi diye izliyoruz. cidden çok heyecanlı ama artık ben de akp kafasında takılıp biraz karşı tarafı trollücem:)
  • iyi tarafı da var yıllarca es geçtiğimiz yerli üretim modelini ve bolca ihracata dayalı ticari bir sistem kurulabilir.

kötü tarafı götümüzde zaten
  • şu an bist bedava ve yabancılar türk hisselerini resmen bedavaya alıyor. bizim çomarlarda döviz düştü diye anırıyor. yarın öbür gün iş yerlerinde emir aldıkları adamlar yabancılar olunca milliyetçiliğin yandaşlık olmadığını anlayacaklar ama çok geç olacak.

döviz son iki günde dip yapmış ama borsan yükselmemiş aksine düşmüş. şimdi gel bana bunu açıkla bakalım çomar efendi.

yarın öbür gün swap kısıtlaması ve kaldıraç kalkınca götü nasıl kurtaracaksın acaba ?

amerika’nın elinde buz gibi halkbank kozu dururken boş yere artislik yapmanın bedelini nasıl ödeyeceksin hep beraber göreceğiz.

nereye kadar katar’dan ordan burdan borç alıp günü kurtaracaksın ? el sikiyle gerdeğe girmek neymiş çok yakında göreceksin, o yüzden sevinmeye devam et.

edit: hey yavrum benim (bkz: #80253423)
  • son birkaç gündür ne olacağı kestirlilemeyen kurdur.

dolar 7 tl olunca gidip 4 liradan aldığı dolarları bozanları kahraman ilan eden yaprraklar 7 tl den dolar alanı vatan haini ilan ediyor.
  • o boktan gunun donumunde pislik bekledigim, firlayacagini dusundugum kur. ytd.