şükela:  tümü | bugün
 • 2020 play-offları ilk maçı. an itibariyle devreye denver 59-52 önde girdi. iki takım da play-offlara geldiklerinin bilincinde değil henüz kendi hallerinde takılıyorlar.

  denver'da murray, utah'ta mitchell bildiğimiz gibi. iki takım da konferans finali göremez.
 • mükemmel bir son çeyrek ile uzatmaya giden maç. mitchellın son 5 dakikadaki her hareketi doğruydu.(8 saniye violation hariç) zaten 51 sayı ile utah'ın playofflarda en çok sayı atan oyuncusu oldu.
  uzatma sonrası edit: jamal murray hayatımda gördüğüm en kusursuz clutch playlerinden birini oynadı hem 4.periyot sonunda hem de uzatmanın tamamında ve takımına maçı getirdi.
  mitchell 56 ile bitirdi ve 23 yaş altı bir maçta en fazla play off sayısı atan 2. oyuncu oldu. michael porter jr da devreye girerse muhtemel 4-0 veya 4-1 ile denver turu atlar.
  play offlar çok güzel başladı. özlemişiz gerçekten.
 • mitchell’ı izlerken wade’i izliyormuş gibi oluyorum.
 • kuponumu öpen maç, utah 4 fark yemez dedim. normal süre berabere bitti, adamlar uzatmada dağıldı, kupon yattı. püğ aq
 • jamal murray, uzatma devrelerinde maçın genelinde olduğu gibi çok sağlam bir katkı verdi ve ilk galibiyetimizi aldırdı. ama uzatmalarda utah hakikaten çok dağınık oynadı. 3 dakika önceki takım nerede lan? diye sordurtur adama. zirvenin takımı nuggets bu seriyi 4-2 kapatır bence.
 • joe ingles denen gavatın 3 hücum üst üste top kaybetmesiyle utah'ın uzatmalarda kaybettiği maç.ayrıca jamal murray'ı joe ingles'e tutturmak kimin aklına geldiyse kendisine nobel mal ödülü verilmesi lazım.
  utah'ın kadrosu gerçekten kötü.bogi ve conley'in de yokluğunda iyice eurolague takımına bağladırlar.böyle giderse mitchell'da durmaz bu takımda çünkü 57 sayı 9 reb.ve 7 asist yaptığı maçta bile takım arkadaşlarının mallıkları yüzünden kaybediyorsa orada bir sıkıntı vardır.conley dönünce murray bu performansı gösteremez ama utah bu benchle hiç bir şey yapamaz.
hesabın var mı? giriş yap