şükela:  tümü | bugün
 • cemaat vs akp kapismasinin yeni ayagi gibi gozuken operasyon.

  konuyla ilgili olarak bakan cocuklari (ic isleri bakaninin oglu!) , ust duzey burokratlar, fatih belediye baskani, halk bank genel muduru ve ali agaoglunun da aralarinda bulundugu cesitli isadamlari goz altina alinmistir.

  konunun yolsuzluk gibi hassas bir mevzu uzerinden donmesinden dolayi taraflar temkinli hareket ederken, operasyon altin kacakciligi, ihalede uygunsuzluk gibi suclamalari kapsamaktadir

  yandas medya ise goz altina alinan siyasi yakınlarını gormezden gelip, operasyon sanki sadece is adamlarini kapsiyormus gibi bir yayin surmektedir.
 • ilk tetik çekildi ve operasyon başladı. #38997423
 • merak ile ayrıntılarını beklediğimiz operasyon.

  ilginç olan da şu ki

  aralık 2013 ün bir yerinde
  bizim topraklarda
  adalet çarkları birden tekrar çalışmaya başladı.

  ben diyim
  ilahi adalet
  sen de bambaşka bir şey.

  haydi
  adalet sen çok yaşa
 • noluyor acaba diye sormak istenen operasyondur. dünya tersine mi döndü acep?
 • -türkiye'de bişi mi oluyor?
  -lobidir o lobi, boşver gel yat sen uykunu bölme.

  1. yıl edit'i: türkiye bu operasyondan sonra 2 seçim geçirdi, ikisinden de bu operasyonun baş kahramanları başarı ile ayrıldı. artık bu adamların yüzsüzlüklerine mi, türk milletinin fıtratındaki güce tapma, kulluk etme anlayışına mı yoksa muhalefet diye ortada dolaşan, 12 yıldır her türlü pisliği pazara çıkmış bir iktidarı bırak yerinden etmek sarsmayı bile başaramayan beceriksizlere mi tepki göstermek gerekiyor bilemiyorum. bu aralar pek bir karamsar, pek bir umutsuzuz sözlük.

  2. yıl edit: bu sene 2 seçim daha atlattı bu ülke. ilkinde güçde bir dalgalanma olmui gibi olduysa da 2.'de aslında bi bok değişmediğini tekrar göstermiştir bu millet bize. bir başka ilginç detay ise bugün itibari ile medyanın 17 aralık gününü nispeten daha yumuşak ve sessiz geçirmesidir. 2. seçim sonrası kimse hedef olmak istemediği için sesini çıkartamıyor. özetle karamsarlığa alıştık, umutsuzluk baki sözlük...
 • sabah sabah ne oluyor yahu hayirdir dedirtmis ve bir o kadar da sevindirmistir. ali agaoglu'nunda goz altina alinanlar arasinda oldugu soyleniyor aman yarabbi.

  (bkz: keser doner sap doner gun gelir hesap doner)

  edit: haberin detaylari icin ;
  (bkz: http://www.haberself.com/h/4595/)
 • cemaat-akp savaşının sahaya araziye yansıması olabilir.

  ağaoğlu'ndan karşı bir atak gelebilir.

  savcı ve hakimlere birer site (bence bir web sitesi) yapsa ve de sunsa taktim etse operasyonda zaafiyete çözülmeye neden olabilir mi?

  bu arada mutfaktan bir tokirdi geliyor? ne ola, kim ola?
 • bakan zafer caglayanin oglu da gozaltina alinanlar arasinda.

  edit: muammer gulerin oglu baris guler de gozaltinda.