şükela:  tümü | bugün
  • volkswagen arena'da gerçekleşecek etkinlik.

vera & freebird organizasyonu

edit: 110 tl tribün. 88 tl ayakta

http://www.biletix.com/search/turkiye/tr#anathema
  • ülkenin durumu yüzünden gruplar korkup gelmiyor, anathema da yeni albüm turnesi kapsamında gelmeyecek muhtemelen diye düşünürken açıklanmış konserlerin istanbul ayağıdır, mutlaka gidilecektir.
  • sabah uyandığımdan beri kafamda fragile dreams çalıyor. bekli son 6 aydır şarkıyı dinlemişliğim yok. hayırdır filan derken başlığı gördüm.

bu da böyle bir anımdır işte. neden anlattım bilmiyorum.
  • aah ah. kesinlikle gidilesidir. vincent'ı dünya gözüyle dinlemek isterdim.
  • gittigim son iki konserleri garage istanbuldaydi ve hayatimda gordugum en kotu konser alani olabilir garage istanbul. 70 kilo girdigin yerden 54 kilo cikiyorsun ayrica manasiz bir kivrima sahip mekan sag dipte kalan sahneyi goremiyor. dolayisiyla bu firsati kacirmayi dusunmuyorum. volkswagen arena'yi hic bilmiyorum ancak buyukce bir yere benziyor. anathema oldugu icin bilet fiyatlarinda da cok ucacaklarini sanmiyorum. gidilir gidilir.

evet bir sefer sag dipte kaldim...
  • bir dönem türkiye'ye grup ve festival yağarken, " meh sürekli burdalar " dediğim gruba bile aç kalacak hale gelmiştim ki bu sene yine gelmeye karar verdiler. darısı antimatter'a.
  • bundan bir 10 yil once hic haber degeri olmayacak konserdir. yanlis hatirlamiyorsam 2007 senesiydi, biraz asosyalcene bir donemimdeydim, o sene anathema benden sik taksim'e gitmisti istatistige vurunca.
  • adamlar istanbul'da tarkan'dan çok konser veriyor ki. pek büyütülecek bir durum değil.zaten en fazla kitlesi burada.
  • yeni melek konserlerinden sonra en geniş kapasiteli kapalı alanda gerçekleşecek ilk anathema konseri.

harbiye açıkhava konseri kadar kalabalık kitleye de 12 yıl sonra ilk kez çalacaklar.

dileğim eski albümlere abanmaları.
  • sevdiğimiz grupların türkiye'ye gelmesine hasret kaldığımdan anında tribün biletini yapıştırdığım konserdir.
    eskiden olsa "sürekli geliyorlar, yavru vatan bellediler." diyerek heyecanlanmaz, sakince biletimi alırdım. ne hallere geldik.