şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ankara'da, noxus'da gerçekleşecek olan konser.

  asafated, witchtrap gibi bir dönemin haysiyetli grupları ve halen aktif olarak yardıran cenotaph abi bu konserle bir araya geliyor.

  üstelik ascraeus da var, ama kendisi başlıkta karakter sınırına takıldı.
 • resmen 4 büyükler!!!
 • cenotaph ve asafated 90'larda en üst seviye gruplardı. witchtrap bu ülkede black metalin başı boktan çıkmadıysa baş sorumlusu olan grup, ve ascreus da kötü vokalisti sebebiyle asla bir yerlere gelememiş dergi-kanka-fanzin gazlamalı metal grubuydu. (aslında güzel riffler de vardır, komple öldürmeyelim)

  cenotaph dışında hepsi dağılmış, asafated sadece birkaç konserliğine anılar temalı bir geri dönüş yapmış ve bizi 20 yıl sonra yine sahnede mutlu edecektir ama ascreus ve witchtrap ve ascreus için heyecan duyan insan 90'ları yaşamamış ve kötü müziğin farkına varmamış insandır.

  witchtrap'ın havası 90'ların başında 3-5 konserlikti. umarım bu konserden sonra bir daha konser vermezler ahahaha şimdi onlar çalıyor diye konserde dışarı çıkıp soğukta bekleyeceğiz hahaha.

  ascreus'u izleyenler de konser esnasında "allah'ını seven şuraya yeni grup çağırsın" diye ağlayıp yalvarabilirler. yine cadıtuzağından 3 kere iyidir o ayrı.
 • anlaşılan konserden kimse sağ çıkamamış.