şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray'da falcaonun sakat olduğu gerekçesiyle oynayamayacağı maç olacaktır.*
  • deplasmanda rahata kazanacağımız maç olacaktır, terim’in yerinde olsam oyuncuları 500t ile maça gönderirim.
  • (bkz: bize her yer deplasman)

terim takımın başına geçtiğinde kendime dedim ki inşallah küme düşeriz.

adamın zirveye ulaştıktan sonra yaptığı şeyler ortada.

(bkz: ego)

dünya gözüyle büyük takımlarda (bkz: yılmaz vural) izleyemeyecek olmak çok koyuyor bana
  • (bkz: el clasico)
  • fetenin iki alt ligde mücadele eden rakibine karşı as kadro ile çıkacağı kupa rövanş maçı.
  • tuzlasporlu futbolcuların ve teknik direktörlerinin açıklamalarından sonra her şeye gebe bir maç olarak duruyor ortada. merakla bekliyorum. ankaragücü faciasından sonra bu maçı galatasaray bol gollü kazanmak isteyecektir tur şart. gol üst tercihim net duruyor
  • bu maçı düşünerek psg maçına çok asılmadığımızı düşünüyorum. sahaya çıkan 11 aslanlar gibi mücadele edip zorlu tuzla deplasmanından alnının akıyla ve turla çıkacaktır.

skor tahminin 1-5 ( falcao x 4, belhanda)
  • gs tuzlaspor ile top gibi oynar ve yüzde 90 turu geçer. kadro dışılar başladı fatih terim neşteri vurdu bugünden sonraki her negatif sonuç fatih terim'e yazar. ekosistem fatih terim dışında herkesi eleştiriyor.
    tanım: gs turu geçer.
  • tudor'un ahı çıkmayacak mı sanıyorsunuz diye bekleyenleri gösteren maç.
    ahı çıktı 2 şampiyonluk ve türkiye kupa ile o ah çıktı.
    tudor unuttu buraları hala ahı falan yazıyorlar.