şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • gectiğimiz 5 gün içerisinde n11 tarafından 1 kere arandığım ve sürenin çok uzadığı konusunda ve diğer tüm konularda haklı olduğumun belirtildiği, sorun ile çözüm merkezinin ilgilendiğinin belirtildiği rezalet.

arayan beyefendiye neden 1 aydır parama el konulduğunu, korona döneminde 500tl mi bekletmeye ne hakları olduğunu sordum, beni çok iyi anladığını söyledi. benim paramı verdikten sonra kendilerinin mağaza ile bu sorunu çözmeleri gerektiğini ve yaklaşık 1.5 ay geçtiğini söyledim iadeden beri. haklı olduğumu söyledi :)

geldiğimiz nokta, haklısınız 1.5 aydır çözüm sürecindeyiz ve size bir tarih veremiyoruz.

ben de sizin çözüm süreci becerilerinizi buradan ilan etmeye devam ediyorum.
  • bu tarz durumlarda işin içinden çıkıp , satıcı ile müşteriyi başbaşa bırakıyorsa n11'e ne gerek var. neredeyse herkesin internet mağazası hatta instagram üzerinden satışı var zaten. n11 in tek fonksiyonu güven ve onu da sağlamıyorsa kullanmanın da bir anlamı kalmıyor
  • rezalet puanım 10/10.

biz n11 hakkında rezalet başlığı okumaktan yorulduk, insanlar buradan sipariş vermekten yorulmadı. yapılacak en güzel şey bu siteye bir daha tıklamamak, girmemek ve sipariş vermemektir. rakibi olan gittigidiyorda bugüne kadar bir kere bile bu sıkıntıyı yaşamadım, nasıl bu kadar farklı bir süreç yönetimi oluyor anlaması güç olan rezalettir.
  • n11'den saniyorum yillardir ilk defa siparis verdim. bize gereken 4 set de burada bulunuyordu, bu devirde boyle dolandiricilik ile karsilasacagimi tahmin etmedim.

buraya yazdiktan sonra saniyorum bir otomatik yanitlama sistemi kurmuslar, tak mesaj kutuma bir mesaj. sonra... sonrasi yok, cozum surecindeyiz. 50 gundur bu komplike sorunu halletmeye calisiyorlar. kafamda soyle bir sey olusuyor. n11'in yetkili abileri ablalari bulusmus, 1.5 aydir toplanti yapiyorlar.

-arkadaslar bence canindan bezmek uzere, sona yaklasiyoruz.
    -ayni fikirdeyim, 57 kere aramis, ortalama bezdirme sayimiz 42.

destek olan kisilere tesekkur ederim.

bu siteden alisveris yapmayin, magaza sebepsizce urunu kabul etmiyorum derse hapi yuttunuz demek. bunlarin saniyorum tek ayagi cukurda, magaza kaybetmemek-kapatmamak icin size elinizde urunle cok haklisiniz deyip hakem heyetine yallah diyorlar.

olur da sorun yasarsaniz, karsinizdaki musteri temsilcisinin sadece sizi anliyorum ve cozum surecindeyiz demek disinda bir yardimi olmayacagini, 1 kere bile aranmayacaginizi (eksiye yazarsaniz cozum surecindeyiz demek icin 1 kere ariyorlar) ve kesinlikle yetkili biriyle gorusemeyeceginizi bilin.

sonuna kadar bu isin pesini buradan birakmayacagim. hakem heyetine siz gidersiniz.

rezil bir magazanin dolandiricilik girisiminin anlatildigi baslik.
8 entry daha