şükela:  tümü | bugün
 • terzi dükkanı çalışanlarının sanki bedava hizmet veriyormuş gibi müşterilere surat yapıp ukala ukala cevaplar verdiği avm'dir. ha bu arada çağrı merkezine şikayet kaydı bıraktığınızda asla geri dönüş yapmıyorlar.

  çarşı esnafı iş yok diye ağlıyor, bunlar ise müşteri yoğunluğundan afra tafra yapıyorlar, ne garip!
 • isminde sayı olan bir avm'nin olduğunu öğrenmiş bir 17 yaş daha büyümüş olduğum başlıktır.

  ayrıca sosyal medyadan da bakıp hayran kaldığım evler. mimari çalışmalar açısından yeni nesil evlerin göz zevikini doldurduğunu düşünüyorum. sırf bu yüzden akıllı ev projeleri hayata geçiriliyor ve yeni sistemlerle güvelik, stok takip gibi sistemler gelişiyor. bir biri ile haberleşen mutfak ürünleri siz evde yokken dolapta hangi üründen ne kadar kalmış, hangilerinden ne kadar alınacak gibi konularda haberleşme sağlayıp kendisi marketten sipariş veriyor ve önödeme sistemi ile de ödeme yapıyor.

  hasılı emlak ve inşaat sektörü gelişecekse bu şekilde güzel evler sayesinde gelişmelidir.

  aradan geçen bir süre sonrasına gelen edit.

  ‘kafa karıştıran proje’ reklamıyla, mistik şifreyi çözmek için gittiğim proje.
  örnek dairesini görüp, siteyi gezince şifre zaten çözülmüş ‘alıyorum’ dediğim “evimdemiyim, işdemiyim’ bilemediğim, yüzmekten, dinlenmekten bahçede güneşlenmekten patronumu çıldırttığım proje. yaşamın merkezinde miyim, hayatın merkezinden miyim bilemedim bilemedim... evdeyken işdeyim, işdeyken evdeyim.

  https://www.facebook.com/park17evleri/
  http://www.parkonyedi.com/