şükela:  tümü | bugün
 • tsi 19.00'da ali sami yen stadı'nda oynanacak spor toto süper lig 8. hafta maçı.
 • daha mart ayındaydık, dün gibi soğuk. yine bursa liderdi, biz gerilerdeydik. stada girme telaşında bursa maçı kaç kaç diye soruyorduk, bursa önde olan takımdı. 14 mart 2010 galatasaray ankaragücü maçı üzerinden sayılı günler geçmiş. yakın tarih. değişen ne var bilmiyorum bizde. değişmeyenler hep karşı tarafta, bursa yine lider örneğin. bir benzerlik king baros'un dönüşü olabilir mi yine mesela? golünü yazar mı doksanda? hiç bilmiyorum. skor tahminim de yok, ben takımımı özledim arkadaş, tek gerçek bu. orda olacağız yine "cimbom için" deyip cimbom'a içenler olarak.
 • yine uzun sayılabilecek bir hasretin geçici son buluşu, kavuru sıcağın altında içilen bir yudum su misali.

  ---

  galatasaray taraftarının bazı şerefsizlere vereceği cevap büyük ihtimalle maçın önüne geçecek. şimdi bizimkiler ana-bacı allah ne verdiyse girer, bizde dayanamaz eşlik ederiz, ceza almadan doğru düzgün protesto etsek bari.
 • protesto maçı olacaktır. gereken kişiler, kurumlar daha önce de olduğu gibi yine ağızlarımızda küfürleşeceklerdir. futbol dışındaki etmenlere bu kadar yakın sürelerle tepki koyacak olmamız, futbol dünyamıza dair çok ebleh durumların yaşandığını da yüzümüze yüzümüze çarpıyor!
 • televizyon başında olacağım, özledim sadece. çok özledim. her şeyden çok özledim sarılımı-kırmızılımı.

  protesto içinse zaten gereken kimselere sözlü edebiyat üzerinden sinkaf ediyoruz.

  3 gün kaldı. özledim.
 • galatasaray'ın son zamanlarda oynadığı çok ama çok kötü futbola rağmen televizyonun karşısında yine büyük heyecanla izleyeceğim maçtır. kızsam da, üzülsem de, geceleri kimi zaman uykum kaçsa da seviyorum bu takımı. inşallah bu pazar gecesi rahat bir uyku uyutur bizlere. yoksa hanıma surat yapıyorum sonra.
 • ankaragucu'nun, erman toroglu'nun eski takimi olmasi sebebiyle, gs taraftari ayri bir tat yakalayacaktir bu macta. erman toroglu, galatasaray'a salca oldugu anlarda nedense hep bir ankaragucu macina denk geliyor galatasaray kulubu. daha once de lincoln icin, "ben futbolcu olsam, bu adami takip ederdim." diye fetva vermi$ti erman toroğlu ve galatasaray o haftaki ankaragücü macini lincoln'un 5 dakikada yaptigi 3 asist ile kazanmi$ti. ilginc bence. yine boyle bir zamana denk gelen galatasaray-ankaragucu maci. ne pahasina olursa olsun bu mac kazanilmali.

  ankaragucu'ne bir kinim yok tabi, amac erman toroglu'nun agzinin payini vermek.
 • kadrosu çok iyi olmasına rağmen, çok ama çok yetersiz hocası dolayısıyla kötü sonuçlar alan ankaragücü ile sene başından beri toparlanamamış galatasaray arasında geçecek olan müsabaka.

  galatasaray'ın kazanmasını bekliyorum.
 • bu maçta, tribünde bazı şerefsizliklere cevap vereceğiz. ağzı olan konuşuyor ama bazıları ağzından konuşmuyor. itina ile susturulur.

  bizi izlemeye devam edin.
 • arda için gideceğimiz maç.