şükela:  tümü | bugün
  • ingiltere premier liginde 8. haftanın en önemli ve zevkli mücadelesidir. tsi 22:00 da başlayacaktır.
  • lovren ve clyne'ın sakatlıkları var ve durumları maç günü belli olacak.
  • mourinho açısından kırılma maçı olabilir. eğer mağlubiyet gelirse tepkiler daha da yükselecektir ama kazanırsa ben daha ölmedim mesajını çok net verecek. liverpool bu sezon gerçekten keyif veren bir futbol oynuyor ve kazanırlarsa m.city ve arsenal ile birlikte liderliği paylaşacaklar. tahminim beraberlik yönünde, bakalım n'olacak?

amme hizmeti, acestream+sopcast
  • izlemesi zevkli bir maç olacağı şüphesiz. manu şansını zorlayacaktır çünkü kritik bir noktadalar. fakat liverpool'un 1 farkla kazanacağını düşünüyorum.

edit: bu sonuç liverpool'un ayıbıdır.
  • premier ligin en iyi top oynayan* takımı olan liverpool'un favori olduğu maç. eğer liverpool bu maçı kazanırsa hem lider olacak, hem de daha ilk 8 haftadan arsenal, tothenam, chelsea* ve manu maçlarını bitirmiş olacak.*

bundan sonra fikstürleri fena değil. yılbaşından bir gün önce oynayacakları man. city maçına kadar iyi puan toplayabilirler. o maçı da sahalarında alırlarsa yeni yılın ilk gününe "şampiyonluk yakın meşaleleri yakın" diyerek girebilir liverpool taraftarı.
  • liverpool 1-0 kazanırsa ilk üçün aynı puan ve gol sayısına sahip olacağı ve yedikleri gol sayılarının 8-9-10 olacağı maç.
  • mençıstır eğer yumurta likörünün takımı gibi oynarsa biraz zor alacağı maç olacaktır. mourinho'nun takımı böyle oynamamalı. ibrahim bey'in çabaları da bir yere kadar.
  • insanlığın yetiştirdiği en büyük futbol katilinin, yıllardır en nefret edilen futbolu oynattığı halde sadece ergenlerin sevdiği bir orospu evladının, egosuyla önüne gelene atarlanan bir piç kurusunun anasını bacısını sikeceğimiz maç.
  • manu için devam yada tamam maçı. kaybederlerse city, arsenal ve liverpool ile puan farkı 6 olacak. 6 puan fark tabi ki işin bittiği anlamına gelmez ama premier lig'de, özellikle şampiyonluk yarışındaki 3 takım ile böyle bir farkın kapatılması hayli zor. baya iyi bir maç bekliyor bizi.