• bugün panamalı arkadaşıma;
    -ispanya'ya karşı koloniler olarak bizi destekliceniz heralde, dedim,cevaben;
    -olm siz baharat yoluyla ipek yolunun bokunu çıkarmasanız ispanyollar gelip bizi bulmayacaktı, sizin yüzünüzden s.kildik, dedi.

güler misin ağlar mısın amk.
  • şaka maka ispanya'ya gol atacağımızı sananlar var.
  • inanalım. bu oyunda becerinin ve oyunun dışında da bir güç var. eminim. kazanabiliriz. hiç de imkansız değil hem de. hadi çocuklar sevindirin bizi.
    hep birlikte coşalım. hep birlikte sevinelim. biz inandık.

not: yalçın çetin de olsaydı tadından yenmezdi.
  • 17 haziran 2016 çek cumhuriyeti hırvatistan maçından sonra tahminler biraz değişebilir gibi.
  • son 2 saat kalmıştır garip bi şekilde puan alıcağımıza inanıyorum,inanmak istiyorum hadi çocuklar güveniyoruz size
  • volkan
    şener-ahmet ç.-hakan-ismail
    topal-oğuzhan
    emre -hakan-olcay
    burak
    11'i ile çıkmamız gereken maç.
    ispanya'nın işi top ile oynamak, dolayısıyla top rakibe geçince yamyam gibi basıyorlar. biz bu maçta top ile paslaşarak kaleye gidemeyiz. tek şansımız savunmasını önde kuran ispanya'yı savunma arkasına atılan toplar ile avlamak. bu nedenle forvette burak olmalı.
    1 seneden beri maç yapmayan arda ile 3 aydan beri sahaya çıkmayan caner'i arka arkaya koyarsak, geçen maç srna'yı yıldızlaştırdığımız gibi bu maç da juanfran'ı maçın adamı yaparız; bizim iki yakışıklıyı da üst üste koyar, üzerine bindirme yapar. bu maçta koşan adama ihtiyaç var ve olcay şart. üstelik olcay hızlı atak organizasyonu konusunda ligin en iyi kanat adamı, yetenek sınırlı ama oyun bilgisi almanya alt yapısına uygun olarak var.
    mehmet topal'ı kesinlikle ön libero olarak kullanmalıyız, ön bölgede mümkün olduğu kadar pas arası yapmak şart, aksi halde paslaşa paslaşa kalemize girerler. topal'ın yanında da oğuzhan olmalı, kapılan toplar ile hızlı atağa selçuk ile çıkamayız. üstelik oğuzhan'ı ramos ve pique'nin arasına sırtı dönük olarak atarsak, adamdan hiç faydalanmayız. oğuzhan'ın işi koşturmak, bırakalım emre'yi, olcay'ı hakan'ı burak'ı koştursun.
    sağ bek de kesinlikle şener olmalı, gökhan kafa olarak bitik. ispanya oyun her sıkıştığında topu kenarlara indirip savunmayı esnetiyor, beklere çok iş düşüyor bugün.

gerçekler böyle ama hepimiz biliyoruz ki imparatore prensleri arda, selçuk ve ozan'dan, mehmet topal'dan savunmacı yaratma sevdasından yine vaz geçmeyecek. hepinize iyi kanserler.
  • ersin i istemeyenler filmon sitesinde itv kanalından izleyebilir. hem devre aralarında aşırı teknolojik aletleriyle pozisyon yorumluyorlar.
  • insallah 90 dakika 11 kisi ile tek kale savunma yapip ispanya ile golsuz berabere kalma durumu var.
    bir de:
    insallah çekleri 90+3 dakikada tek golle yenersekkkk
    insallah hirvatistan ile çekler golsuz berabere kalirsaaaa
    insallah biz de en iyi uçuncu takim olursakkkkk

ya allah bismillah ...
  • burak yılmaz'lı hırvatistan maçı 11 ile sahaya çıkacagımız maç. şartlanmış şekilde ancak bu kadar kadro kurulur zaten analiz manaliz hikaye ezbere futbol oynuyoruz ezbere kadro kuruyoruz.. bizimkilerin kaleyi görmeyeceği maç olucak. ev araba müşteri buldum ispanya'ya basmaya gidiyorum..

yahu iki kuruş kontradan süpriz şansımız vardı, bu ağır adamlarla onu da sikip bıraktık.
  • su dallama roportajlari izledikten sonra bi 5 tane yesek de rahatlasak diyerek bekledigim mac. hem donunuz delik hem sikiniz buyuk (bizim koyde boyle derler) ondan sonra ro ro ro...
hesabın var mı? giriş yap