şükela:  tümü | bugün
  • şu almanlar'ın rusya'da hiç mi yüzü gülmeyecek be arkadaş?
  • 2008 sonrasi butun turnuvalarda almanya taraftariyim. kazanir kaybeder fark etmez ben bu meksika takimina hayran kaldim.
    halklarina bir galibiyet hediye edebilmek icin adeta ciger parcaliyorlar. almanya kesin favori biz kaybederiz demiyor buyuk bir karakter ortaya koyuyorlar.
    sonra aklima 'ispanya ve hirvatistan karsisinda sansimiz ne' diyen bazi haysiyetsizler geliyor. durduk yere sinirleniyorum. onursuz kopekler sizi. seref yoksunu para duskunu adi herifler.
  • genelde güçsüz tarafı tutarım ama nedense bu sefer meksiya'yi tutuyorum
  • rafa marquez eski barcelona'lı, 39 yaşında, 145. milli maçı ve 5. dünya kupası, ve spiker marquez oyuna girerken ''atlas takımında forma giyen marquez oyuna girecek'' dedi. ulan ottan boktan bahsedersiniz ama asıl söylemeniz gereken şeyleri söylemezsiniz.
  • hakem oyunun temposunu yükseltmeye ant içmiş. futbol sevdalılarının baş tacısın iran'dan kopup gelen büyük insan.
  • mesut'un aklı yenikapı'da olduğundan bok gibi oynadığı maç
  • hakem 40. dakikada meksikalı oyuncuya zaman geçirdiği nedeniyle sarı kart gösterdi. türkiye'de bırak kartı hakemin uyarması için 85+ olması lazım.
  • trt'nin yayınlamak zorunda olduğu için erdoğan'ın mitingini kaçırmasına ve çalışan haramzadelerinin ağlamalarına sebep olan maçtır.

meksika'nın golü. (hirving lozano)
    meksika'nın penaltı beklediği pozisyon.

maç sonucu:
    almanya 0 - 1 meksika
  • hakem süper otoriter, takımlar çok akıcı oynuyor, taraftar kopuk kalite çok yüksek adeta bir yarı final maçı.

başlık altında hakeme sövenler almanya'ya iddaa oynamış tipler, ciddiye almayınız.
  • löw kardeşim ilkay getir seri