şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şu almanlar'ın rusya'da hiç mi yüzü gülmeyecek be arkadaş?
  • ulan meksikalılar götlerine 5 kg eroin koyup abd'ye geçen adamlar. sizin gibi sarışın oğlanlar başa çıkabilir mi amk?
  • 2008 sonrasi butun turnuvalarda almanya taraftariyim. kazanir kaybeder fark etmez ben bu meksika takimina hayran kaldim.
    halklarina bir galibiyet hediye edebilmek icin adeta ciger parcaliyorlar. almanya kesin favori biz kaybederiz demiyor buyuk bir karakter ortaya koyuyorlar.
    sonra aklima 'ispanya ve hirvatistan karsisinda sansimiz ne' diyen bazi haysiyetsizler geliyor. durduk yere sinirleniyorum. onursuz kopekler sizi. seref yoksunu para duskunu adi herifler.
  • genelde güçsüz tarafı tutarım ama nedense bu sefer meksiya'yi tutuyorum
  • rafa marquez eski barcelona'lı, 39 yaşında, 145. milli maçı ve 5. dünya kupası, ve spiker marquez oyuna girerken ''atlas takımında forma giyen marquez oyuna girecek'' dedi. ulan ottan boktan bahsedersiniz ama asıl söylemeniz gereken şeyleri söylemezsiniz.
  • mesut'un aklı yenikapı'da olduğundan bok gibi oynadığı maç
  • hakem 40. dakikada meksikalı oyuncuya zaman geçirdiği nedeniyle sarı kart gösterdi. türkiye'de bırak kartı hakemin uyarması için 85+ olması lazım.
  • löw kardeşim ilkay getir seri
  • şaka maka çeliktepe cengizhan lisesi, lise dö sen benuğa’yı yeniyor.

lise dö sen benuğa çeliktepe cengizhan lisesi maçı
  • almanları kıskanarak izlediğim maç. hep onlar mı kıskanacak bizi amk.

not: ne göz varmış bizde de. alman panzerini türk nazarı ile bozduk.