şükela:  tümü | bugün
  • saat 17.00'da marmara'da gitmediği tek ile, bilecik'e meral akşener'in gerçekleştireceği seyahat.

miting cumhuriyet meydanı'nda olacak imiş.
  • meral akşener'in ertuğrul bey'in şehrinden gümbür gümbür konuştuğu miting.
  • --- spoiler ---

iyi parti olmasa, sayın erdoğan’ın birinci turda yüzde kaç oyla seçileceği konuşuluyor olacaktı.

abdullah gül’ün adaylığına sizin adınıza ben direnmeseydim; bugün türkiye gül’le, erdoğan arasında nasıl bir seçim olacağını konuşuyordu.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

sadece dört kez televizyona çıkabildim. bugün halk tv’de, uğur dündar’la söyleşimiz vardı, her şeyi ayarlandı. son dakika iptal etti. sayın erdoğan istanbul işgal altındayken, halide edip sultanahmet mitingini yaptı. siz nasıl bir yöneticisiniz ki? toplantıyı son dakika iptal ediyorsunuz. korktuğunuzu biliyorum, ama bu kadar belli etmeyin be kardeşim!
    --- spoiler ---

buraya bi düzeltme getireyim. programı engelleyen fatih ilçe seçim kurulu. program sultanahmet meydanında olacaktı, büyükçekmeceye alındı.
  • --- spoiler ---

fetö’yle mücadele diyorsunuz, damatlarınız fetö’den kaçak. ‘at izi it izine karışmış’ bunların fetö mücadelesi yapması imkansız. devletin her şeyini fetö’ye teslim ettiler. ilker başbuğ’u cezaevine atıp, öcalan’a bilge lider dediler. habur’u unuttuk mu? oslo’yu unuttuk mu?

ana kuzuları bunların hatalarını kanıyla, canıyla ödüyor.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

bu ülkede hukukun üstünlüğünün gerçekten oluşturulması lazım. senin fetö’cün benim fetö’cüm olur mu?

bir ülke yöneticisi 7 kere üst üste kandırılır mı?
    --- spoiler ---