şükela:  tümü | bugün
  • bayram dönüşü, ertesi gün iş var. muhakkak ki çalışan kesimde ilgi çok olmaz. alanda büyük bakalım güç gösterisi olacak mi tekrar.
  • yaw bayram dönüşü. kesin bir sürü yolu da kapatırlar şimdi, bu nasıl mantık cidden anlamıyorum. sırf bu yüzden oy vereceği varsa vermez insan ya. ben zaten vermiyorum da ben niye eziyet çekiyorum bayram dönüşü!
  • turkiye'nin dort bir yanindan gelen koyunlarin cobanlar tarafindan, bascobanin huzuruna cikarilacagi mitingdir.
  • (bkz: 14 haziran 2018 suruç olayları)

mitingin tamamen bunun üzerine kurulu olacağını tahmin ediyorum. muhtemel yalan iftiranın da olacağı müthiş kurgulanmış bir nutuk proptmer de harika inen çıkan bir ses tonuyla okunacaktır. batıda iyi partiye belki hatta chp ye kaçan ya da en azından reis tamam ama akp ye artık soğudum diyenler vatan millet sakarya edebiyatı ile konsolide edilmeye, saadet partisine kayan dürüst ve samimi müslümanlar eyvah ne oluyoruzla konsolide edilmeye ve hdp ye kayan muhafazakar kürtler tehdit ve gözdağı ile konsolide edilmeye çalışılacaktır.

edit: beklediğimden erken başladılar

(bkz: suruç'un müsebbibi demirtaş'ı ziyaret edendir)
  • bu sabah şişli’den kartal’a gelirken inanılmaz bir reklam bombası sayesinde farkettiğim miting. yollarda istisnasız her direk arası, bilboardlar, yaya köprüleri ve büyük bina cepheleri sadece 17 haziran rte istanbul mitingine ayrılmış. bu nasıl bir para gücüdür? bu nasıl bir baskıdır? bu nasıl bir israftır?
  • son mitingi olur inşallah
  • tam da bayram dönüşü ve ertesi gün de iş varken, ido iskelesinin yer aldığı yenikapı'da yapılan miting.

edit: ido yetkilileri bu entry'i mi okudu naptı, yenikapı seferleri beşiktaş'a taşınmıştı bugün.
  • altında şöyle bir not bulunmaktadır : mahallelerden otobüsler kalkacaktır. bütün iskelelerden gemiler kalkacaktır.
  • beleş yemek is coming
  • geçen gün kocaelinde yapılan muharrem `the endüstri 4.0' ince mitinginde dünya katılım rekoru kırıldığı için onun yanına bile yaklaşamacak miting. kesin otobüslerle gelecektir hepsi zaten bi tane bile istanbullu olmayacaktır. zaten akp istanbulda yüzde ikiyi bile geçemiyordu ama oyları çaldılar birinci çıktılar her seçimde o sayede. muharrem `the endüstri 4.0' ince konuştukça çok güzel oluyoruz biz. bakın aktrolller tutuşmuş kesin %55 ile ilk turda muharrem `the endüstri 4.0' ince seçilecek.