• tahmini 1 milyona seslendiğini varsayıyorum,az önce erdoğan opera binası yapmaktan bahsediyor,opera binası projesinin videosunu izletti peşine,iddia ediyorum o kalabalıktan 10 kişi ömrü hayatında operaya gitmiş olsun götüme opera yazıp ifşa edeceğim :)
  • 1994 yılından, çöplükten, doğalgazdan bahsediyor, dönemin başbakanı tansu çiller mitinge katılıyor.
  • ilkokul mezunu bir imam tarafından kandırılan akp genel başkanının ülkenin en yetkili makamı için halktan icazet isteyeceği mitingdir. bir gün zengin olursam bilin ki haram yemişimdir diyen akp genel başkanıdır ayrıca. bop eşbaşkanıdır. terörist öcalana sayın diyen kişidir. megri megrileri söyletendir. akil adamları seçendir. 1.4 lük doları 4,7 kere getiren dünya lideridir. çiftçiye ananı da al git diyendir. mavi marmara dakilere; biz mi gidin dedik diyendir. fetö için olimpiyat parası basandır.

işte reis işte aklıma ilk anda gelen icraatleri.
  • çıkışta bira dağıtacaklar demiş birisi, aklıma geldi.eskiden istanbul üniversitesinde bahar şenlikleri vardı. tabii ki rektör kemal alemdaroğlu zamanları. üniversitenin beyazıt ana kampüsü,moğollar gelmiş sahnede.efes pilsen sponsor olmuş galiba.herkes beleş bira kuyruğunda. moğolların geldiği şenliği gidenler anımsarlar. şimdi, ne günlerden nerelere geldik.
  • katılımcılara ithafen “geldiğiniz illeri bağırmayın” diye anons yapılan miting.
  • --- spoiler ---

-istanbul'u biz kurduk.
    -marmaray'ı biz yaptık. eskiden karşıya geçemiyordu bu millet.
    -3. köprüyü biz yaptık. trafik rahatladıııı.
    -3. köprüyü yapmadan önce baktık, bir de ne görelim. cehape ağaçları kesmiş. biz de orası boş kalmasın diye köprü yaptık.
    -köprü demiş miydim! eyy köprü, ah benim zavallı kardeşlerim.
    -2002'den önce noldu biliyor musunuz? valla ben de bilmiyorum (alkış tufanı)
    -kanal istanbul yapacaz. 2011'de ilk kez dile getirdik ama şu an yapamıyoruz, çünkü ssk'yı batırdılar.
    -dolar lobisi, faizler, mazot, benzin bunlara kalsa ülkeyi batırırlar be.
    -bi tane bay muharrem bulmuşlar, öğretmen miymiş neymiş. öğretmenlik nedir yaa. eskiden öğretmen mi vardı (alkışşşşş)
    -ben 75 kişilik sınıfta okudum. şimdi bakıyoruz, sınıflarda öğrenci yok. tembel herifler.
    -uludağ üniversitesini biz kurduk (bursa'dan getirilenlere hitaben)

--- spoiler ---
  • https://pbs.twimg.com/media/df5ij1txkaa_nx1.jpg

millet suriye'de götünden kan verircesine savaşıyor bu amk çomarları da suriyeden 2000 km uzaklıkta akp mıtıngınlerinde göt gezdiriyor.

sizin cibilleyetinizi sikeyim. az kaldı kıçınıza tekme vurmaya.
  • zorla getirilenler, siparişle gidenler ve menfaat takımı dışında hiç kimsenin katılmayacağı miting. başka bir deyişle dinlemek için giden olmayacak. zira yeni içerik yok, yarısında 16 senedir ezberlenmiş inşaat cümleleri konuşulacak.

kalan yarısında ise ülkede terör sıfıra inmişken iktidara gelmiş olmasına rağmen terör konuşacak. ama “biz geldiğimizde terör sıfıra inmişti, fetullah gülen terör örgütü kurmaktan yargılandığı için kaçmıştı, 16 senede binlerce şehit verdik” denmeyecek. tek yeni içerik, beleş çay ve kek olacak. kim gider lan bu mitinge?

edit; özelden saldıran çaylaklar, önce 16 sene anlatılmamış neyi dinlemeye gideceğinizi söyleyin sonra laf sokmaya çalışırsınız. daha mesajın başında dinlemek için gitmediğinizi onaylıyorsunuz aq.
  • bu miting sebebiyle saat 10:00'dan beri kapalı olan avrasya tüneli'nde kapalı olduğu döneme tekabül eden garanti edilen araç ücretleri hepimizin cebinden çıkmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap