1. girilmesi gereken zımbırtılardan biri daha.
  2. başvuruları 11-20 eylül tarihleri arasında yapılacak olan sınav.
  3. gezi olaylarından çok daha önce sınav harçlarının 50 liraya çıkarıldığını bilmeyen malların, suçu özgürlükçü gençlere atmaya çalıştığı sınav. adamı ayakta sikiyorlar yıllardır, hala gezi diyor. he gezi he.
  4. basit bir sınav olan ales'e bile gezi olaylarını alet edenlerin girmemesi gereken sınav. sorular size servis edilmiyor mu hem ne bokuma para veriyonuz daha.
  5. soruları açıklanmayacak bir sınav için 50 lira çok açıkçası
  6. günahsız dini bütünleri kazıklamak daha zevkli olduğu için başvuru ücreti 50 lira olan sınav. lan kıçınızdan bok eğri çıksa gezicilere buluyorsunuz suçu. işerken deliği tutturamasa, gezicilerin günahını biz ödüyoruz diyor. ben olsam o sınavın ücretini 500 lira yaparım. sen böyle mal oldukça zaten suçu bana bulmaz, birilerine yüklersin.
  7. başvuru ücretini rulo şeklinde götüme sokacağım sınav. insan çıldırıyor yemin ederim. hayır 50 liralık ne var bana onu söylesinler. alacağımız bi 95 puan. onu da artık birileri g... neyse. evet.
  8. harcinin 50 lira olmasini gezi'ye baglayan dingiller hic sinava girmese de olur. bosa para israfi, zira bu zekayla bu yasa kadar gelmen bir mucize.
  9. başvuru ücreti artışını başbakan ve heyetinin yalnızca uçak ücreti 915 bin tl tutan arjantin seyahatine veya başka bir şeye değil de gözü kapalı direk geziye bağlayanları görmemizi sağlayan sınav. he yavrum he geziden önce herşey sudan ucuzdu zati, ödediğin her kuruşu da senin için kullanıyorlardı.

17 kasım 2013 ales hakkında bilgi verin