1. gezi olaylarından çok daha önce sınav harçlarının 50 liraya çıkarıldığını bilmeyen malların, suçu özgürlükçü gençlere atmaya çalıştığı sınav. adamı ayakta sikiyorlar yıllardır, hala gezi diyor. he gezi he.
  2. günahsız dini bütünleri kazıklamak daha zevkli olduğu için başvuru ücreti 50 lira olan sınav. lan kıçınızdan bok eğri çıksa gezicilere buluyorsunuz suçu. işerken deliği tutturamasa, gezicilerin günahını biz ödüyoruz diyor. ben olsam o sınavın ücretini 500 lira yaparım. sen böyle mal oldukça zaten suçu bana bulmaz, birilerine yüklersin.
  3. harcinin 50 lira olmasini gezi'ye baglayan dingiller hic sinava girmese de olur. bosa para israfi, zira bu zekayla bu yasa kadar gelmen bir mucize.
  4. başvuru ücreti artışını başbakan ve heyetinin yalnızca uçak ücreti 915 bin tl tutan arjantin seyahatine veya başka bir şeye değil de gözü kapalı direk geziye bağlayanları görmemizi sağlayan sınav. he yavrum he geziden önce herşey sudan ucuzdu zati, ödediğin her kuruşu da senin için kullanıyorlardı.
  5. an itibariyle başvurduğum sınav. harç kısmını geçecek olursak; sayısal 1 - 2 'den toplam 85, sözel 1'den de 45 net yaptığım vakit eşit ağırlık puanında 91-92 puanı rahatça görüyorum. kıfsmet. *