• bir deneyeyim diyerek girip sayısalda 95 üstü bir puanla bereket versin dediğim sınav.
  • girmediğim halde ekşi sözlük yazarı kontenjanından 97 aldığım sınavdır.
  • ikinci ve üçüncü sınavım arasında +15 matematik net farkı var ama puan sadece +3 oynamış. hoş böyle olacağı belliydi. neyse, aldığım puan galiba yetecek.
  • ılk defa eksisozluk yazari olmanin kaymagini yedigim sinavdir, 90 ustu alarak yeni basladigim ales macerami hizlica kapatiyorum. tesekkurler eksisozluk :)
  • 101 aldığım sınavdır.

not: ekşici olmak bunu gerektirir.
  • resmen 12 puan düşük almış olduğumuz sınav sayısaldılar olarak. bu standart sapma feci çarptı, insanlar perisan. bu kadar doğruya bu kadar puan çok çok çok az
  • ales 2 gibi yine hiç çalışmadan girdiğim sınavdır.

ales 2'de ea 74 idi, bu sınavda 85 aldım. bir sonraki sınava çalışarak girip 95 almayı hedefliyorum. aslında bir 15 dk daha zamanım olsa bu sınavda da 90 alabilirmişim. ales'te her şeyin hız olduğunu bir kez daha görmüş oldum.
  • netimi artırmama rağmen iki önceki girdiğimden bir puan daha düşük aldığım sınav. neyse ben havlu atıyorum, artık kendimi dile vereceğim. teşekkürler ösym. bir başka sınavda görüşmek üzere.
  • girmeden 90 üstü aldığım sınav. ekşiciyim deyince vwrmişler direkt
  • mühendis bir ekşici olarak 90 üstü aldığım sınavdır. 90 puanı ekşici olduğum için hazır verdiler, küsuratını da sınavda ben kazandım.

not: şaka bir yana hakikaten 90+ aldığım sınav.
hesabın var mı? giriş yap